Jump to content

Ceník Škody Scala

Yosef
 Share

Recommended Posts

• 2 months later...

Prediktivní tempomat pro Travell Asssist nebo Assistovanou jízdu 2.0.

Fukcionalita tlačíta TA-Přepínání TA a ACC

Nový paket TA s navigací TOP-Amundsen 9.2",VC,Lane Assist+,čtení značek,PT,vyhřívání volantu,Laura,automatické parkování,příprava pro službu Škoda Connect L

Interiér černá Suderia s černým stropem

Podvozek DCC

• Díky 1

• 1 month later...

@Camel80

Podvozek DCC (Dynamic Chassis Control) znamená možnost volby tvrdosti tlumičů - sport/normal/comfort. V každém nastavení se chovají trochu jinak. 

VC (Virtual Cocpit) - digitální přístrojový štít. 

No a PT nevím jistě, ale řekl bych že to bude Prediktivní Tempomat. Což zase upravuje rychlost před zatáčkou nebo před začátkem vesnice atd. V místě s kvalitními mapovými podklady se s tím nejspíš dá jet bez nutnosti obsluhovat pedály. 

Edited by JirikHL
  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 1

• 4 months later...
  • 1 month later...

v pátek jsem přebíral nové auto (kamiq) měj jsem ho v konfiguraci a dodání bez něj.... Škodovka dle autosalonu poslala email aby vyrozuměli nové majitele všech aut že bezdrátový smartlink nebude asi tak.... kompenzace žádná, ber, nebo nech být, hlavně že mám bezdrátové nabíjení telefonu  a drátový smatlink, to je logika.... vyhozené peníze za dobíjení, když jej musíš dát na kabel

Tak tohle bych asi nerozdejchal. Čert vem ambientní osvětlení nebo nějaký podobný nesmysly, ale bezdrát používám 340 dnů v roce ať už s androidem nebo iphonem a nedokážu si představit pořád připojovat xkrát za den kabel. V dnešní době je tohle zpátky do minulosti.

• Pozitivní 1

V 30. 11. 2022 na 21:24, dexon napsal:

v pátek jsem přebíral nové auto (kamiq) měj jsem ho v konfiguraci a dodání bez něj.... Škodovka dle autosalonu poslala email aby vyrozuměli nové majitele všech aut že bezdrátový smartlink nebude asi tak.... kompenzace žádná, ber, nebo nech být, hlavně že mám bezdrátové nabíjení telefonu  a drátový smatlink, to je logika.... vyhozené peníze za dobíjení, když jej musíš dát na kabel

Není pravda, že nedochází k žádné kompenzaci.

Milý "Boleslaváku" nevím proč mě obviňuješ ze lži, asi máš křišťálovou kouli nebo jsi nejchytřejší na světě, prodejce jsem se na to ptal při přebírání vozidla a nic jsem nedostal, jak mi uvedl, tak píšu, psal jsem dotaz do Škodovky co je to za jednání a dosud neodpověděli, pokud odpoví, nebo slíbí kompenzaci rád to tady uvedu, prozatím jsi tedy u mě lhář ty....

• Negativní 2