Přejít na obsah

Šplouchání vody


speedex505

Doporučené příspěvky

Ahoj,

po umytí auta v myčce mi v autě šplouchá voda. Už kdysi mi to dělalo ale po jízdě se to vždy vyplavilo. Nyní to tam je už několikátý týden. Nevím zda to může mít souvislost s výměnou zadního nárazníku.

Neřešil jste někdo stejný problém? Nevíte kde všude jsou výpustě kanálků abych se podíval, zda není nějaký ucpaný? Vím že Rapid měl nějaké problémy, že byly kanálky přikryté gumou a tak to nevytékalo.

 

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Nasadili jste mi brouka do hlavy, že si na to musím teď dát pozor. Protože jsem slyšel včera taky šplouchání, ale říkal jsem si, že to je prostě jen téměř plná nádrž (vyjeto jen tak 3-5 litrů), a to, že jsem jel jinak prázdný, včetně prázdného kufru, tak jsem to víc slyšel. Asi to tím bude, ale zrovna jsem teď jezdil víc v dešti a nedávno i auto myl hadicí (ne WAPkou).

Editováno: , autor: Mvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som zaznamenal, taktiež problém s vodou v 5 dverách a našiel som aj problém a odstránil.

 

Problém bol v brzdovom svetle, povolil a dobre nedoliehal, tak odporúčam skontrolovať. Stačí pritlačiť v spodnej časti. je to zacvakávajúci mechanizmus, možno pri silnejšom zatvorení 5 dverí sa povolil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...