Přejít na obsah

KESSY a bezpecnost


miskolci

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
V 20. 2. 2020 na 22:21, dafr napsal:

Skutečně. Ptal jsem se ve ŠA, jestli se u vozů Škoda už používá technologie, která po té, co se s klíčkem několik minut nemanipuluje, odpojí se od napájení, aby případný zloděj nemohl pomocí zesilovače signálu automobil odcizit.

A odpověděli mi:

Vážený pane, všechny naše modely tuto technologii již delší dobu používají.

Tak teď jsem se namichnul. Nedalo mi to a vyzkoušel jsem to a... nic. Jak bylo uvedeno výše, MR 19 to nemá :-( Bohužel, daň za to, že jsem koupil skladovku. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 21. 2. 2020 na 10:01, milanfrolka napsal:

Ja to mam pres rok pridane v SIII jen jako cip kolem baterky ( jen se jednoduse zasunula baterka do takoveho pozdra z tistakem a vratila se zpet do klicenky je to primo od te firmy co to vymyslela a v pohode jen kdyz necham 3 min klice bez phybu tak napise klice nenalezeny  mosim snema pohnut ...

Nemáš prosím tě nějaký link?
Nechce se mě zatím investovat do zcela nových a docela drahých klíčenek, toto asi bude dostupnější řešení.
Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Pro sam 121 je to tu forum kde si lidi radí... rikaji co maji co umi co maji odzkousene ....proc ma nekdo potrebu nekoho urazet vysmivat se ...kdyz z nekym nesouhlasim prejdu prispevek dal max napisu jak to mam vyresene ty...

Za me cip je drahy bohuzel nikdo ho levnec nedela ..ale auto denne potrebuju kupoval jsem ho za sve tak jsem dle sveho uvazeni pridal dalsi 4 zabezpeceni cip je jedno znich.nerikam ze ukrast nejde ale o ty 4 veci jsem to zlodeji ztizil...zda to pomoze nevim 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Len pridám moju skúsenosť - kúpil som si za pár stoviek (ide nájsť na Heuréke alebo z Alíka) obal na kľúče v podstate s integrovanou faraday klietkou a môžem potvrdiť že to fakt funguje. Kessy keď je kľúč v obale tak nefunguje a auto neodomknem či nenaštartujem. Dá sa na to rýchlo zvyknúť furt to vyťahovať a nechávať v obale ale je to lacné a funkčné riešenie :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...