Jump to content

Recommended Posts

14 minutes ago, Plzeňáček said:

Může být. A taky deaktivací kessy vyřadíš safe lock, takže naopak přístup do auta usnadníš v případě rozbití okénka, protože jdou dveře otevřít vnitřní kličkou. To normáně při zamčení klíčem nejde.

To neni pravda.

• Upvote 1

Ahoj,

pročetl jsem celý topic a zajímá mě jedna věc. Nedá se přes RJ KESSY prostě deaktivovat bezklíčové odemykání permanentně? Celej život odemykám auto přes tlačítko na klíči a k autu s KESSY jsem přišel jen protože to bylo součástí výbavy.

Imho ohledně části co s klíčema doma. Než to švihnout do nějaké kapsičky z alobalu mi příjde lepší buď kopnout do nějakého minitrezoru (ve kterém mám stejně doklady a jiné cenosti, nebo prostě vytahovat baterku. Řešit něco, kde mi při absenci pohybu vypne klíč úplně je docela blbost.

• Upvote 3

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By Emblacker
      Ahoj,nevím zda to patří přímo sem ale chci se zeptat jak si můžu aktualizovat mapy v navi.Nenabízí to tu někdo třeba?Auto už je 3 roky starý a silnice se mění.Zrovna nedávno jsem dle navigace dojel na křižovatku,kde se mám dát vlevo ale přede mnou byl kruháč snad z pěti výjezdy.
    • By Mixerko
      Ahojte,

Pri 130.000 km mi na Superbe 2016 minuly rok zacali buchat/trhat zadne kolesa pri prechode zakrutou (iba ked som sa pohynal z miesta). Siel som do servisu a vymenili mi olej v Haldexe. Po dalsich 10.000km sa tento problem zopakoval. Precistili mi tam filter na haldex pumpe a povedali ze to sposobovali piliny ktore sa v haldexe nahromadili. Problem samozrejme prestal po naliati noveho oleja do Haldexu. Po dalsich 5.000km sa problem objavil znova, cize dalsia navsteva servisu. Skontrolovali elektroniku (uhol natocenia volantu atd....) vsetko OK, ale zistili ze mi v zadnej rozvodovke chybalo asi 3dl oleja. Nikde nebol naznak ze mi ten olej niekde vyteka vonka. Olej z haldexu bol zase spinavy a teraz naposledy prisli v servise s teoriou, ze pravdepodobne presakuje olej z rozvodovky do haldexu a ten olej znehodnocuje a preto sa ozyva to buchanie. 
      Je tam nejake tesnenie/miesto, kde to moze prepustat a miesat tie oleje dokopy?
      Mna este napadlo, ze ci to nesposoboval ten chybajuci olej v zadnej rozvodovke. Co si myslite? 
      Stretol sa niekto s niecim podobnym?

Dik,
      Miso
    • By shabor
      zdravím, Vlastním Superb 3, vyrobený v 2017. Pravidelně servírováván v autorizovaných servisech škody. Při poslední návštěvě byl měněný olej + filtr, filtr klimatizace, měnili mi také olej v převodovce a atd (v termínech výměn, jak je předepsané Škodou. Tři dny na to, praskl řemen a je motor v .....
      Auto má cca najeto 150.000 km, servis mi tvrdí, že to nemůže být jejich chyba. Podle mně, to není normální, aby jen tak praskl řemen?  podělal to servis a nebo je to vada z výroby, ovšem jak se domoci něčeho - hlavně né koupi motoru za 300.000 Kč? poradíte co s tím??
    • By 5icz
      Netusi nekdo, proc vsechny benzinove motory na Superbu 3 maji dva vyfuky (vlevo i vpravo). Vzdyt to musi dost zhorsovat aerodynamiku i hmotnost. Na Superbu 2 si 1.8 TSI vystacil s jednim a oktavka ma s 1.5TSI jeden vyfuk, se superbem ma 2.
      https://www.auto.cz/galerie/testy/63951/skoda-superb-combi-style-1-5-tsi-act-leta-na-jeho-pozici-nic-nemeni?foto=28
    • By Jaroslav Gryč
      Dobrý den, mám na vás velkou prosbu. Jsem po těžkém úrazu na vozíku a budu kupovat novou Škodu Superb combi DSG. Pro můj malý nájezd cca.15000km/rok (60% kratší trasy)mi byl doporučen benzínový motor 2,0l 140kw tsi. Nemáte prosím někdo zkušenost s tímto motorem? Jízdní projev, reálnou spotřebu, servis, atd. Nemám možnost si motor nikde vyzkoušet, tak by mi pomohly případné vaše rady, nebo doporučení jiného motoru.
      Moc všem děkuju. Jarda G.    
  • Create New...