Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
zlingo

Koupě ojetého Rapida

Doporučené příspěvky

Vloženo (upraveno)

Ta cena je s nějakýma podmínkama ? Jestli ano tak není dobrá. https://stock-cars.skoda-auto.com/260/cs-CZ/?vin=TMBEP6NHhttps://www.seznam.cz/5J4526878

A jeden dotaz jen pro zajímavost: Rapida jsi vybral jen čistě z důvodu podobnosti s O1 ? nebo tě navedlo ještě něco ?

Vím že to sem nepatří, ale pro inspiraci / srovnání (za podobnou cenu, podobné auto): https://www.sauto.cz/osobni/detail/seat/leon/17962835?goFrom=list

Editováno na runner

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky

Při rozpočtu cca 250 tisíc bych o jetém Rapidu při cenách skladovek také vůbec neuvažoval. Ty všechny problémy s tím spojené za to vůbec nestojí. Kdyby to byla O3, kde se těžko se skladovkami dostává pod 400, tak je to jiná, ale jestliže jde vybrat z kupy nových Spacebacků mírně nad 250, tak raději přidat "pár korun navíc", ale mít funglovku s jasnou zárukou bez problémů.

Mimochodem AAA je teda obecně dobrá sebevražda a sebemrskačství.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ahoj, Rapid Spaceback jsem si vybral, protože se mi líbí. Octavii bych asi chtěl radši, ale při mém rozpočtu je Rapid novější a s menším nájezdem. Ten v AAA padl. A našel jsem jednoho, slušně vybaveného v Jablonci. Je to soukromý prodejce a vše vypadá dobře. Auto servisováno pouze ve Škoda servisu. Vyplněná servisní knížka a nižší cena. Už jsme se s pánem dohodli, takže příští týden budu pravděpodobně mít Rapida a začnu prostudovávat všechna vlákna tady na fóru. Až ho budu mít dám vědět. 

• Líbí se mi 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak pokud je cena výrazně nižší jak cca 250-270tkč, pak to dává smysl. Jestli je rozdíl cca 20-30 tisíc, tak je to rozdíl, který stejně zaplatíš navíc u starého auta za prvních pár let.

Jo a ta témata bych doporučil prostudovávat už teď. Natrefíš na řadu "maličkostí", ze kterých se ve finále může vyklubat mnohdy docela drahý, či nepříjemný problém, díky kterému bylo možno srazit kupní cenu pokud o daném tématu dosud nevíš.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ahoj všem, tak jsem pořídil Rapida. Je to Spaceback 1,2, 77kW, 2014,najeto 80tis. Od soukromého prodejce. Servisováno vždy jen servis škoda (Astra v Jablonci n/N).

Prolustrováno"mým" mechanikem, škodovkou a cebií. Vše bylo OK,tak jsem ho koupil.

Musím přiznat, že to byla koupě z rozumu. Měl jsem Octavii 1.generace v kombíku, tak jsem měl(a mám) strach z menšího kufru, Zatím jsem s ním najel asi 500km a musím říct, že jsem mile překvapený. Možná to bude tím, že nejsem žádný automobilový fajnšmekr a že jsem moc aut v životě nevysřídal (rapid je 6. za 27 let co řídím) ale líbí se mi a mám z něj radost. Vlastně se těším na každou jízdu.

Teď bych si ještě rád pořídil lištu nákladové hrany-zadního nárazníku kvůli psovi a nějaká alu kola na léto.

Díky Vám všem tady na fóru za cenné rady. Rád se sem budu vracet.

• Pozitivní 2

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se