Přejít na obsah

Chiptuning


Návštěvník

Doporučené příspěvky

Má tu někdo chip na 1.4 74KW? Cimbu to nenabízí ale sportmotor ano na 78KW a 132nm.?

Mám úplně stejný auto/mám ŘJ Magneti Marelli/ a stejnou otázku....vážně uvažuji o chipu od Sportmotoru.

PS: Máš taky tak strašnou díru v plynu???

Editováno: , autor: quadrat
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Má tu někdo chip na 1.4 74KW? Cimbu to nenabízí ale sportmotor ano na 78KW a 132nm.?

Mám úplně stejný auto/mám ŘJ Magneti Marelli/ a stejnou otázku....vážně uvažuji o chipu od Sportmotoru.

PS: Máš taky tak strašnou díru v plynu???

Co přesně myslíš tou dírou v plynu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Má tu někdo chip na 1.4 74KW? Cimbu to nenabízí ale sportmotor ano na 78KW a 132nm.?

Mám úplně stejný auto/mám ŘJ Magneti Marelli/ a stejnou otázku....vážně uvažuji o chipu od Sportmotoru.

PS: Máš taky tak strašnou díru v plynu???

Co přesně myslíš tou dírou v plynu?

Prostě když sešlápneš pedál plynu, tak motor zareaguje až po chvíli cca 1s.

Jinak posílám ti moji korespondenci s firmou Cimbu...myslím, že tam najdeš všechno potřebné

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Má tu někdo chip na 1.4 74KW? Cimbu to nenabízí ale sportmotor ano na 78KW a 132nm.?

Mám úplně stejný auto/mám ŘJ Magneti Marelli/ a stejnou otázku....vážně uvažuji o chipu od Sportmotoru.

PS: Máš taky tak strašnou díru v plynu???

Co přesně myslíš tou dírou v plynu?

Prostě když sešlápneš pedál plynu, tak motor zareaguje až po chvíli cca 1s.

Jinak posílám ti moji korespondenci s firmou Cimbu...myslím, že tam najdeš všechno potřebné

Dík za info od cimbu.Jinak já mám rok 2002 a tam už to asi trochu lepší sice tam nějaká prodleva je ale snažím se na to zvyknout.Je ale pravda že pak sednu do auta co má lanko na plyn a citím se jak doma....ve fabce je to horší jinak řídíčí jednotku mám taky magneti marelli

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vše najdete na stránkách www.bitpower.cz

je tam napsané i jak je to se zárukou, je tam i ceník a jsou tam i výkonostní tabulky.

Hele a ty mas nejakej zkusenosti s BITPOWER? Protoze se mi zda ze tady na tohle foru nebyli zrovna chvaleny. Jo a taky mi prijde divny, ze cipujou ty 16V kdyz CIMBU na svejch strankach tvrdi, cituji:

"Na základě podrobného průzkumu požadavků zákazníků jsme zjistili, že uživatelé chtějí vyšší a lepší průběh točivého momentu, především v nižších otáčkách. Dosáhnout toho změnou softwaru není možné, je to dáno šestnácti ventilovou koncepcí hlavy motoru."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7500 to je husty za par kilowatiku. Me se zda, ze po jizde na Karlstejn (trochu jsem si zaradil) jede ted roomik lip, holt to chce obcas delsi cestu ne jenom porad po meste. Ted jsem furt jezdil kratky trasy max do 25 km v kuse tak mi auto nejak zlenivelo, ale po sobote uz mi prijde zase zivy. Taky sem mel spotrebu pres 8 ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já půjdu u CIMBU do chipu na 1.9 TDI, chystá se nás víc, tak snad něco usmlouváme :-)
o 1.6 se na cimbu nepise nic a v tom je ten for, pravdepodobne ji nedelaji, stejne jako jine 16V motory a duvod jsem se docetl u fabie motor 1.4 74kW kde se zminuje prave o 16V koncepci.

tak to dej vědět, nemáte někdo zkušenosti s tím spormotor.cz? protože ti na 1,9tdi nabízejí 105 kw a na tom bitu 99 kw, což je samozřejmě rozdíl, že... lol ten bit se mi ale zdá důvěryhodnější...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

o tom bitpoweru...no tedka je o nich jedna rubrika na Tuning Foru,dopurucuji precist,do chvaly to ma dost daleko... a prece cimbu je cimbu... ale treba u tech 1.2 nevim,ale na to auto to je strasne slabe :(

ve Fabiích a Octávkách (starých) teď probíhají hromadné návštěvy u CIMBU - tam je k počtení spousta věcí, jen hledat - obojí v sekci Motor ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

o tom bitpoweru...no tedka je o nich jedna rubrika na Tuning Foru,dopurucuji precist,do chvaly to ma dost daleko... a prece cimbu je cimbu... ale treba u tech 1.2 nevim,ale na to auto to je strasne slabe :(

ve Fabiích a Octávkách (starých) teď probíhají hromadné návštěvy u CIMBU - tam je k počtení spousta věcí, jen hledat - obojí v sekci Motor ;)

P2M: no vetsinu uz jsem cetl driv ale moc podnetneho tam nebylo (vetsinou diskuze o tom jak nekdo neco domluvil nebo nedomluvil) hlavne nikde se neda docist o tom co tady s Jeredem probirame a to chipnuti benzinu 1.6 16V. Holt si mujsime pockat az bude jezdit vic roomsteru a hlavne asi fabii s timhle motorem aby se to resilo ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...