Přejít na obsah

Chiptuning


Návštěvník

Doporučené příspěvky

ahoj já si nechal chip na FII 1,6 77KW od ABCtuning a jsem v celku spokojený...akcelerace je znát nejvíc při rozjezdech, a předjíždění

mam to načipovaný od listopadu 08 najeto sem měl v tu dobu kolem 13000km

máte taky ještě někdo zkušenosti s touto motorizací? Pochlubte se :)

Koukam dalsi nestastnej, opravdu nechapu jak tahle "firma" muze jeste fungovat, zaprve atmosferu 1,6 nema skoro smysl chipovat (to radsi kup lepsi vyfuk svody atd.), zadruhe kolik si jim dal za nic ? taky ti rikali, ze se musi chip zajet a podobne slataniny ? ...bejt tebou bych si dojel na brzdu a pak bych si nechal vratit vyhozene penize...

PS: pokud si chces svizne zajezdit mel sis poridit 1,9TDi ..nejdriv sem byl nadseny ze je konecne i 1,6 v Roomsteru, ale o to pro me byl motor vetsi zklamani..

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vzdyt jsi zatim uvadel, ze jsi spokojeny, co se stalo??

Stalo se to, že jsem nadtím začal přemýšlet a začlo mi docházet, že to auto jezdí líp tím, že né, že je to načipovaný ale tím, že je dobře zajetý...

Možná se mýlim, ale asi ne...zítra jdu do servisu na brzdu to změřit, tak pak dám vědět, jak to dopadlo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukam dalsi nestastnej, opravdu nechapu jak tahle "firma" muze jeste fungovat, zaprve atmosferu 1,6 nema skoro smysl chipovat (to radsi kup lepsi vyfuk svody atd.), zadruhe kolik si jim dal za nic ? taky ti rikali, ze se musi chip zajet a podobne slataniny ? ...bejt tebou bych si dojel na brzdu a pak bych si nechal vratit vyhozene penize...

PS: pokud si chces svizne zajezdit mel sis poridit 1,9TDi ..nejdriv sem byl nadseny ze je konecne i 1,6 v Roomsteru, ale o to pro me byl motor vetsi zklamani..

takže stálo mě to 9400kč stim,že měli akci!!! k tomu jak mam řídit, mi neřekli defakto nic, jen že kdybych chtěl, tak by mi to mohli ještě načipovat víc!!! Jinak na změření jdu zítra...pak uvidim co stim dál....nicméně zatim to mají dobře ošetřený, páč ve smlouvě o dílo mam napsaný, že mi udělali cituji: OPTIMÁLNÍ zvýšení výkonu...nejhorší na tom je, že škodovka uvádí vždycky tu nejmeší hodnout např. 1.6 77kw ale většinou ty motory mají o několik kw více ( to mam od známýho co prodává škodovky a i u kterýho jsem kupoval fábku II ) takže nevim, jak se to pak bude dokazovat....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže už má někdo fakt načipováno 1.6. 77KW nebo jsou to všichni podvodníci kdo čipují.Chci to načipovat ale pokud to nejde chápu

vyčkej pár dní a to už budu vědět na 99-100%...zatim to ale předběžně vypadá, že to fakt nejde :(

Mimochodem, psal jsem na stránky Cimbu-sport Ing. Jandovi a říkal sám, že to nejde a to je fakt znalec...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si dneska nechal v Auto Jarov změřit výkon motoru na brzdovém válci Maha LPS 2000, podotýkám Fabia II 1.6 16V/77kW

Škoda auto uvádí, že fabie má 77kW nicméně to je jen orientační, jelikož motory mají o několik kW více..

Po změření mi vyjely tyto údaje:

Výkon motoru : 86 kW ( 116,9 PS )

max. Točivý moment : 152 Nm

Jelikož Škodovka uvádí, že točivý moment je 153 Nm, tak je pravděpodobné, že žádný čip na mém vozidle neproběhl!!

Tedka si necham vůz od grázlů ABC Tuning vrátit původní softw. a uvidim, co stim dál...

Takže jestli můžu poradit Fabia II 1.6/16V se nedá načipovat a jestli ano, tak to nemá vůbec smysl a nevyplatí se to!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...