Přejít na obsah

Chiptuning


Návštěvník

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...
Prosím hlasujte

Co máš za motor,tohle by mě taky zajimalo ..

Muj problem:-) :

Mam motor 1,4i 50kW a bud to chipnout (doporučte taky od koho,cena me nesere)nebo dat jiny motor? 1,4i 16V 74kW ? a též ho čipnout ? :D:t do čeho by ste šli ?nazor na oba motory prosim :unsure:

Editováno: , autor: kodemi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím hlasujte

Co máš za motor,tohle by mě taky zajimalo ..

Muj problem:-) :

Mam motor 1,4i 50kW a bud to chipnout (doporučte taky od koho,cena me nesere) nebo dat jiny motor? 1,4i 16V 74kW ? a též ho čipnout ? :D:t do čeho by ste šli ?nazor na oba motory prosim :unsure:

Já mám taky to samé, 1,4 50kW a taky řeším, jestli čipnout. A schválně jsem vybíral tyto dva nejvěhlasnější výrobce, třeba bitpower nee a podobné

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím hlasujte

Co máš za motor,tohle by mě taky zajimalo ..

Muj problem:-) :

Mam motor 1,4i 50kW a bud to chipnout (doporučte taky od koho,cena me nesere) nebo dat jiny motor? 1,4i 16V 74kW ? a též ho čipnout ? :D:t do čeho by ste šli ?nazor na oba motory prosim :unsure:

Já mám taky to samé, 1,4 50kW a taky řeším, jestli čipnout. A schválně jsem vybíral tyto dva nejvěhlasnější výrobce, třeba bitpower nee a podobné

Asi tak:-) 5tisic za chipnuti to de,ale furt me lita ten jinej motor v hlave :D:t Fabia 1.4 74 kW 16V

Editováno: , autor: kodemi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mamina ma na 50kW chip od Cimbu + sportovni vyfuk od Skoda a pritelkyne 44kW v zakladu a jede lip :) Mozna je to tim, ze mamina to ma od novyho auta a nenaucila ho radne jezdit, ale fakt je to lenoch k neuvereni...

no jo. Taky záleží, zda tam máš klima a tak, což je nějakých dalších 40kg navíc a podobně.

Ale zpět k čipu. Vypadá to lákavě, i ty záruky cimbu a tak, ale nevím ... to riziko mi za to nestojí. Hlavně že to jede, není to nejrychlejší, ale je to slušné auto, dá se s tím je i 180, ani nevadí, že to má stovku za patnáct sekund :D:p

Ne, buhví co to je to zvýšení výkonu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja verim p.Jandovi uz jsem tady o tom psal sice mi motor necipoval ale delal diagnostiku kterou nezvladli odbornici v autorizovanem servise a jen chvalit!!!!!!Protoze p. Janda tomu rozumi a nemachruje dobu po tom co mi udelal diagnostiku tak jsme spolu hovorily a ten clovek je opravdu machr a umi!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem Cimbu na feldě... 1,3 MPi 50kW... prakticky totožný motor s 1,4MPi... no a moc spokojenej jsem nebyl... nevim jestli to bylo motorem nebo ostatníma úpravama... měl jsem otevřenej filtr a pryč katík a koncovej díl výfuku byl laděnej lešenářskou trubkou... všechno jiného hořelo a po zralé úvaze jsem došel k názoru že trubka bude nej... ale to je jiná kapitola... prostě a jednoduše... po prošlápnutí plynu to klidně vystřelilo do filtru... a při rychlém přeřazení a to zejména mezi 2. a 3. stupně šli plameny z výfuku... šla jako das a bylo to efektní když vám to vystřelí... ale efekt se ztrácí když vám to vystřelí a favorit ujíždí... ne já spokojenej nebyl a myslím že za to riziko kompletního rozhození motoru to nestojí... navíc ta jednotka sbírá data a šteluje se a nastavuje motor podle dat a najednou jsou veškerá data pryč a ona se chová jako by byl motor novej... ale to není pravda... takže prostě u starších motorů ne-e... aspon můj názor a blafy co tu píšu jsou dočtený tak nekamenovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lewis: :o To koukam teda,no ja jsem se tedy rozhod že čipovat 1,4i 50kw nebudu,stejne to je na normalní ježdění a nemělo by to cenu,tedy se to poradně rozject neda,maximalne nekde na sprintu ale ja stim vzivote sprintovat nebudu ;)

Takže moje rozhodnutí je takove že to necham jak to je:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám čip už na druhém autě. Na první (feldu) jsem dával čip v 75000km a úplná spokojenost. Najel jsem na tom motoru celkem 240000, žádná oprava motoru krom nové spojky. Motor i v těch 240000 vpohodě šlapal.

Koupil jsen Fabku 1.4 MPI najeto cca 30000 a hned tam šel čip, zatím 100%spokojenost.

Feldu mi dělal nějakej borec z Brna ale to už je cca 8let a Fabku mám čipnutou v Cimbu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kodemi: Ty woe, ty me drtis... Ty jeste zdaleka nemas ridicak, na auto se muzes divat tak maximalne pri stani v garazi a jeste nekolik let to takhle bude a ty premyslis o chipu??? Radsi se uc at si na ten chip v budoucnu vubec vydelas.... Fakt te nechapu :doh

Lewis: "1,3 MPi 50kW... prakticky totožný motor s 1,4MPi" - Clovece ty me taky prekvapujes. MPi motoru se nijak nezastavam, ale tohle bych si opravdu nedovolil rict. MPi ve fabii je dost podstatne odlisne od MPi, kde bylo kdysi ve felicii. Ani vacka neni stejna. MPi, ktere je ve fabii, proslo od dob MPi ve felicii nebo podobnym motorum ve favoritu nebo 120tce nejvetsi modernizaci, ktera na tomhle motoru byla od do S1000 provedena. Staci jen si ty auta postavit vedle sebe a nastartovat je. Podstatny rozdil okamzite uslysis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...