Přejít na obsah

po štarte trhá a má tendenciu zhasnúť


Casspo

Doporučené příspěvky

Zdravím všetkých,

 

chcem sa poradiť s problémom, auto jazdí ale začínam mať problémy ktoré sa prejavujú hneď po štarte... Auto začne trhať a šklbať, má nepravidelný chod a má tendenciu zhasnúť, po zohriatí už všetko ok, tankujem prémiovú naftu, batéria je nová... Nechcem to tak nechať a tváriť sa že sa nič nedeje pretože jedného dňa asi neodídem :-) Má niekto z Vás skúsenosti s podobným problémom?

 

Vopred ďakujem za rady...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Začínam si myslieť že to bude mať spojitosť so vstrekovaním, dám to napichnúť na Wag pretože auto mi žiadnu závadu nehlási, vždy tieto problémy sú len ráno po štarte, keď sa auto zohreje ide úplne normálne takže keby to boli vstreky asi by som mal problém stále... neviem logiku mi to nedáva zatiaľ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravím tak ako problem s trhanim vyriešený??? lebo posledny týžden riešim niečo podobne octava III 1.6 TDI 81 kw studeny štart trhanie motora ako keby na tri valce motor netaha po 10 minutach .. už to ide aj pohoda aj cely den motor ide normalna po dialnici pohoda  ale ked motoror vychladne po dlhšom  stati cela noc v garaži  je to od znova vymenil som už palivovy filter  ,, nepomohlo dal som na diagnostiku žiadna chyba... skontrolovali sme žhaviče... boli v poriadku.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Veď práve aj ja som vymenil filtre, olej, kontroloval zhaviče baterka je nová, tankujem aditivovanú naftu, wag mi nič nepovedal ale už sa závada prejavila, už pár dní mi svieti žltá kontrolka motora, signalizácia pretrváva aj po opakovaných štartoch takže zajtra si to idem dať napichnúť a budem o niečo múdrejší...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 2 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...