Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
Wexino

Car Camera - telefon jako kamera do auta

Doporučené příspěvky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Podobný obsah

• Od omicron
        Stále řeším nějaké chytré ovládání pro dálkový start motoru a zapnutí nezávislého topení (nejlépe pomocí aplikace pro smartphone).
        Při hledání řešení (vím o německém řešení DANHAG pro NT) jsem narazil na PANDORA, jež vedle autoalarmu umí i telemetrii a dálkový start motoru a dálkové ovládání nezávislého topení. Zachová i originální DO, umí i smartphone a přidává i další bezpečnostní funkce. Mám sice originál Škoda alarm, ale ten dálkový start motoru je impresivní, na léto velmi užitečný. Některé verze mají i přídavné zabezpečení KESSY systému.

Nemá někdo zkušenost s nějakou variantou ?
        Jsou to asi Rusáci (které bytostně nemusím), ale v Rusku je Oktávka a Sup velmi rozšířen, a má to veškeré EU certifikace a v CZ docela velká podpora...

• Od PTiCA
        Po aktualizaci FW autorádia Columbus jsem zjistil že se mi nepřehrává "Bluetooth audio" z mobilniho telefonu a ikonka je neaktivni.
        Předpokládám že postup bude stejný i u Amundsena

Proto jsem hledal příčinu a zjistil jsem že tuto funkci mám deaktivovanout. Zde přináším stručný návod na jeho aktivaci.

Je potřeva kabel VAG-COM a sním se následně připojit na jednotku
        VCDS -> 77. Telefon

Kódování
        VCDS -> 77. Telefon -> 07. Kódování

Kalkulačka pro dlouhé kódování
        VCDS -> 77. Telefon -> 07. Kódování -> tlacitko: Kalkulacka pro dlouhe kodovani -> Byte 4
        Bit 0 -> Multimedia funkce (Bluetooth Audio)

Uložit a je hotovo...
      • Od jayhawk
        Ahoj kolegové,

nikde v tématu jsem si toho nevšiml (pokud ale existuje, pawouku tohle smaž); ale:

přepadla mně myšlenka rear view camery na fabii3 (spolu s předními a zadními senzory atd). Tak jsem po té myšlence šel na fórech (en, de,), a prý když je vozidlo vybaveno Bolerem nebo Amundsenem, mělo by se to nechat dodělat (s přizpůsobením nakódování)... 

Nenapadlo někoho to samé, resp nezkoušel už někdo tohle řešit?

Pokud by se tam dala přizpůsobit kamerka co má třeba octavia, viz http://www.aliexpress.com/store/product/Skoda-Octavia-Rear-View-Camera-Octavia-Car-Reversing-Camera-with-WaterProof-IP67-Wide-Angle-170-Degree/505576_505443271.html

Díky za případné tipy 
      • Od MiQh4l
        Zdravím,

omlouvám se, ale nikde jsem to nemohl najít.

V autě mám vyvedené z isudaru dva USB kabely a plánuji si zakoupit autokameru TrueCam A7s.
        Zajímá mě, jestli tyto kabely lze použít pro nabíjení kamery nebo ne?

Vím, že každá kamera je jiná a že se to nedá tak jednoduše říct, jelikož závisí na několika faktorech, nebo se kamera bude tvářit jako datové uložiště. Jen jestli je tu někdo, komu to funguje. Ať vím, jestli rovnou objednávat adaptér do pojistkové skříně nebo to nejdříve vyzkoušet.

Děkuji moc.

• Od Shaarky
        Neřešil jste prosím někdo popř. nemáte nějaký tip na černou skříňku ? Ideálně takovou, která nebude "zavazet", ale splní účel. Nejlepší poměr cena/výkon má údajně VIOFO A119 1440P http://www.gearbest.com/car-dvr/pp_392248.html?wid=21 (podle YouTube videí fantastický obraz přes den i v noci), bohužel pouze přední a navíc SuperB má obrovský kryt dešťového senzoru u zpětného zrcátka. Pro změnu další alternativa BLACKVUE DR650S-2CH je poněkud jiná cenová kategorie i s ohledem na nutnost pořízení ještě PowerMagicu. Navíc za tu cenu už bude lákat "k demontáži nezvanou návštěvou".
        Hledám něco, co bude mít zároveň i detekci pohybu / parking mód, ale už hledám dva dny. Pochlubte se, poraďte popř. nafoťte ;-)
        (doufám, že jsem nepřehlédl topic)
        Díky.