Přejít na obsah

Scala a konkurence


Jan R.

Doporučené příspěvky

Mě dnes ten prodejce tvrdil, že autosalony, co neplní normu nebo kvóty takovou slevu soukromníkovi dá. Jestli ten salon při těch přestavbách nemusel stavět nový, jen ho přetřeli a doladili např. AUTOGOLD Car, tudíž nejsou zatíženy úvěrem a servisují mraky firemních aut, věřím, že to dají ( zkusím to až pojedu kolem :D)

  • Pozitivní 1
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už bych ty ceny tady neřešil.

Protože už vidím ty vyděšený prodejce jak je lidi nahání jak to že on tohle a vy tam to atd.....

Ten kdo toho celého od automobilky až po prodejce vidí to jsem veřejně stejně nenapíše. 

Takže bych se zas o pomalu vrátil k tématu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dali černý strop, normální volant, jiný dekor... aby to nevypadalo úplně stejně, protože ono to je naprosto totéž :D Ale tak Yeti má taky hodně podobný interiér jako Octa II, tam to ale není úplně stejné... nebo Roomster a FII, tam byl i předek auta dokonce stejný. Někde se ušetřit musí :) 

Editováno: , autor: Qual
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi jsem divný, ale mne se třeba tato kombinace vyloženě líbí :)

image.thumb.png.fdd53ed5b19ae155f1e4e662b76ef288.pngimage.thumb.png.7bea277fdb1797c5c19415ebb83e3e32.png

 

A vůbec mne neuráží, že ve Scale i Kamiqu budou stejné interiéry, pokud budou oba stát cca stejně.

T-Cross má interiér z Pola:

image.thumb.png.c64114e4a638c34da357ea6bbaa91120.pngimage.thumb.png.1328e1b1e8609a23e25e6456ec08ff99.png

Arona zase z Ibizy

image.thumb.png.f2ebe3229ad1b2ad8ebb552ce8043478.pngimage.thumb.png.fda56e06ded42c18976b98d19e3915de.png

 

A ano, uznávám, asi jsem divný, ale ten ve Scale se mi líbí i s tím tabletem více než to podání Seatu s displejem u kolena... Ideálně to má dle mého řešené to Polo/T-Cross, ale prostě ŠA nemůže mít to co VW...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...