Přejít na obsah

Scala a konkurence


Jan R.

Doporučené příspěvky

Nezlob se na mne, ale to je argument jak Brno... Tak řešíme zde že je ŠA tuctová, když dám příklad verze Škodovky která tuctová není, tak tvůj protiargument je, že 40tník chce přece zapadnout ?. A jenom proto, že mám HB (nevidím proč jako druhé auto do rodiny kupovat kombi) a zvolil jsem z nabídky to co se mi líbí a měl jsem k tomu tu odvahu musím být okamžitě mladý co sotva vylezl školu :D A argumentem je opět to, že v okolí nikdo nic podobného nemá a chtějí "zapadnout a nevyčnívat z davu" (což je přesně to, co u nás ŠA splňuje). Promiň, ale to už se musím vyloženě jenom smát ?  a z okolí musím souhlasit s @Habi001 aspoň dle toho co pozoruji v okolí (pravda, né zrovna cestou tak výraznou, ale Scoutů, MC, SportLinů a podobných edic i od jiných automobilek tu jezdí dost).

Možná by bylo nejlepší, kdyby někdo jako @Pawouk promázl poslední 3 strany, protože to co tu někteří předvádějí je jen hejt a už to nemá nic společného s diskuzí...

  • Líbí se mi 1
  • Díky 1
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Držel bych se tématu pouze HB nižší střední třídy, zbytek ať si uživatelé řeší ve svých tématech ?. Téma jsem vytvořil na porovnání, že si myslím ceníková cena by měla být o 50tis. nižší ( kdo kupoval dražší auto sám to potvrdí, viz. diskuze na jiných serverech).

@Pawouk smazal bych to celé od příspěvku ze čtvrtka v 10:20

Editováno: , autor: Jan R.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 23. 1. 2019 na 21:57, Jan R. napsal:

Přímo konkurent to není, ale alternativa v podobě vyššího SUV. Cenou to bude hodně podobné, stačí se podívat na nesmyslnou cenu T-Crosse.

 

http://www.auto.cz/suv-skoda-kosmiq-foto-spy-127160

Skutečně jen HB nižší střední třídy? Sám jsi sem jako první hned na začátku zatáhnul SUV, pak Kamiq, tak nelži a drž se tedy tématu! A upozorňuji tě, že se nebudu opakovat. Pokud chceš hejtovat a vyvolávat flame (a to nejenom v tomto tématu), bude tomu zabráněno všemi prostředky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím jsem v tom neseděl, ale se Scalou bych to nesrovnával i ten interiér přes okno jiný level.

 

http://www.autoforum.cz/predstaveni/mazda-odhalila-detaily-k-motorum-nove-3-o-dieselu-na-benzin-vime-zase-o-neco-vic/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

 

E28E9095-2D13-46B0-9610-DCB5295434EC.jpeg

8474FF67-9FC8-4995-85B3-C9343F96C2FB.jpeg

41E799F8-48B0-45D8-8EBC-F34DD6B891FE.jpeg

64244A43-96BC-4FC3-B074-ED793B8EF065.jpeg

27415D0B-D320-48DD-A748-43791B8B92C6.jpeg

Editováno: , autor: Jan R.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Dixik2 napsal:

Napíšu.Další týden má domluvené Ford Focus,Toyota Corollu a ProCeed GT v automatu.

S prodejcem jsem taky dohodnutý, že nám Corollu Combi zase půjčí, ale obávám se, abych neodešel s objednávkou ?. Dopláceli bychom 130tis, podle mě nebude za to tak velký posun, systémový výkon je nižší. Focus bych také rád projel, na Scalu už jsem také objednaný na předváděčku, ale náhrada za Fabii3 by byl drahý špás ?.

Editováno: , autor: Jan R.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...