Jump to content
Elmariacchi

Dálkové zamykání - úprava kódování

Recommended Posts

Dobrý den, poprosil bych o radu zkušenější. Bylo mi již min. 5x vykradeno auto, vždy bez jakéhokoliv poškození dveří,oken čí zámků. Auto bylo určitě mnou zamčené, kontroluji si to. Vždy se mi to stalo akorát při parkování před barákem, jinde ne. Předpokládám, že zloděj má nejspíše dálkové odemykání na stejném kódu a když jde okolo tak se do auta "podívá". Nevíte, zda je možné překódovat celý systém tak aby běžel na jiném kódu? Případně napadá vás nějaké řešení jak zabránit nechtěným návštěvám? Očividně se jedná jen o nějakého drobného zlodějíčka, zmizeli mi z auta vždy drobonosti, jako nabíječka apod...

Jedná se o Octavii combi II, 1,9tdi.

Děkuji.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By Oj1337
      Dobrý den,
      Stala se mi klasická nehoda, ruplo/vypadlo vnější lanko ve spolujezdcovích dveřích, sundal jsem tedy tapec a potřebuju vyndat ven centrál, akorát mi nesedí žadný torx, zkoušel jsem torx 40, ten je o malinko menší než bych potřeboval, 45 je pak už velkej, nebo se nejedná o torx? Je to totiž hodně nestandartní velikost, ale koukal jsem na všechny dveře a jsou osazeny úplně stejným typek šroubů, čím jste toto sundavali vy?

• By Agraelos
      Zdravím Vás, měl bych dotaz. Na Superbu II (2.0 TDI, 103 kW), rok: 2008, Elegance, bez KESSY, nefunguje otevírání dveří řidiče - nejde pouze z venku (zevnitř jde). Pravděpodobně bude na vině vnější táhlo (pokud nebude zřejmě urvaný nějaký jiný uchycení). Nevíte, jak se k tomu dostat? Resp. stačí sundat tapecírunk a pod ním dekl, na kterym je přichycená stahovačka okna s centrální komfortní jednotkou a nějak se zkusit k tomu dostat, nebo se jde na to spíše přes zámek, či venkovní kliku, popř. to zahrnuje víc kombinací? Přikládám když tak i schéma, ze kterýho sem na to ale uplně nepřišel. Děkuju všem za rady.

• By Martab
      Rapid má možnost automatických dálkových světel, podle @wirer by mělo jít dodělat snad i do Fábie:

https://www.drive2.ru/l/463613751849910956
      https://www.drive2.com/l/469496963692232816

Fotky od Petrziho na Rapidu:

Toto téma "navazuje" na začínající diskuzi zde: https://forum.skodahome.cz/topic/140035-petrziho-rapid/?page=4#comment-2293795 ať @Petrzi nemá zaspamované téma

EDIT: Tak už zprovozněno:

• By Zlejsek
      Prodám nový zámek na pravé zadní dveře. Omylem koupený 2x stejný díl. Včetně účtenky, v záruce. Koupený v Auto Kelly.
    • By Zlejsek
      Úplně nový nenamontovaný zámek pro pravé zadní dveře, Octavia I. 2001+. Včetně účtenky, v záruce, koupeno v Auto Kelly za 1100 Kč. Omylem koupený 2x stejný díl.

• Create New...