Přejít na obsah

Slevy, bonusy


Jan R.

Doporučené příspěvky

Jsem se dnes v meziřečí ptal v jednom salonu a na auto za 457tis do výroby dají slevu 3% + koberce, povinná výbava, přihlášení. Při úvěru další bonus.

Na auto, co bude na trhu až za 3 měsíce slušný. Prý ví o autosalonu, co neplní kvóty a tam za -7%, jméno pochopitelně neřekl, prý si člověk musí objet Prahu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bohužel patřím k těm, kteří se o slevy nějak neumí prát a tak jsem to nechal na prodejci. Dostal jsem paušální slevu 12000,- Kč a bonus 25000,- Kč za dání auta na protiúčet. Nakonfigurovaná cena auta před slevou a bonusem byla 623800,- Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

@Habi001Tak oni už jsi tak nějak všichni zvykli že na škodovku se čeká půl roku i víc a o to spíš by si měli o slevu říct jako kompenzaci za čekání. 

 

A osobně nevím o limitované edici modelu Scala.... :kol-18:

 

Už na fóru máme člena se slevou 6%

@Jan R. U škoda MLdrive 3%.

Mě po telefonu za 5 minut (takže komu koliv) 6%.

A určitě toho bude víc.... 

 

@Habi001 píšeš jak akcionář škodovky kol1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes mi nabídli v Havexu Holešovice 6% a obligátních - 50tis.

U nich na auto záloha ne běžných 15 tis, ale 10% ceny, to si nelajzneme, počká se na svezení

Mj. prodejce to auto spíše rozmlouval, poukázal na podvozek Polo/Ibiza.

Mají objednávky na 30 kusů ( prakticky nic), RČ i IČO, lidé se prý nehrnou, autosalon se stovkami prodaných vozů ročně.

 

18.2. v AB Auto Brejla 6%

Editováno: , autor: Jan R.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Jan R. Chápu, že je lepší obejít toho více, ale kvalita auta bude u všech prodejců stejná, Narážím na tvé konstatování "Mj. prodejce to auto spíše rozmlouval, poukázal na podvozek Polo/Ibiza." a zároveň píšeš "Čekám na vhodnou nabídku, proč nezkusit toho obejít více? ". To mi trochu připadá jako rozpor.

  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, Jan R. napsal:

Jedna společnost - 27 předobjednaných vozů

https://www.agrotecauto.cz/skoda/nove-vozy-skoda

Přiznám se, že tomu trochu nerozumím. Na odkazu jsem si vybral Scala a diesel. Vzal jsem první auto "zleva" a vyskládal si ho v konfigurátoru. To mi dalo tu cenu 571 400,- Kč. Těch avizovaných 9% neodpovídá zlevnění na cenu 521 400,. Kč. Ani v kombinaci 25 tisíc za staré auto + nějaká sleva.

Prostě zmatené informace pro potencionálního kupce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, Joscer napsal:

@Jan R. Chápu, že je lepší obejít toho více, ale kvalita auta bude u všech prodejců stejná, Narážím na tvé konstatování "Mj. prodejce to auto spíše rozmlouval, poukázal na podvozek Polo/Ibiza." a zároveň píšeš "Čekám na vhodnou nabídku, proč nezkusit toho obejít více? ". To mi trochu připadá jako rozpor.

Prodejci toho napovídají, osobně se mu asi nelíbí. Chci se svést v Ambition na 16.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Otázka je, co je vlastně reálná sleva. Celková sleva na auto se, podle toho co mi sdělil prodejce, skládá ze slevy, kterou dává prodejce a z bonusu za vykoupení auta na protiúčet (pevná částka 25 tisíc). Bonus totiž nejde na vrub prodejce, ale na vrub výrobce. Výrobce bonus prodejci proplatí, pokud prodejce zašle do výrobního závodu kopii velkého techničáku s přepsaným vykoupeným autem na někoho jiného nebo alespoň kupní smlouvu, na základě, které autosalon staré auto vykoupil. Snad jsem prodejce pochopil správně.

Někteří prodejci se tváří, jako by celou slevu dávali oni "ze svého". Já vím, kupujícímu je to jedno, ale ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tak. Uvazoval jsem o koupi nove Skodovky (treba i Scaly) a stavajici na protiucet. Nabidli 140 tisic. Pri cemz bezne za moje auto (rv, vybava, najete km) chteji 180 - 200 tisic. Tim padem i kdyz davaji 25 tisic slevu, tak tu slevu spolkne prave vykup auta. Po informaci dealerovi, ze zasadne sam prodam za vic a celkove bych doplatil, uz se vubec neozval.
Je treba dobre zvazit, jak prodat auto a neprodelat pres dealera.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, SkodaRapid napsal:

Hlavne, kdyz das auto na protiucet, tak ti nabidnou o 30-50 tisic min nez kdyz by jsi to prodal sam. Takze spis na tom jeste prodelas.

To nemusí být vždy pravda. Dával jsem na prodej auto, které bych sotva prodal za 30. Dostal jsem tehdy 15+15, prodejce ho zkoušel pár měsíců střelit skoro za 40 a nakonec tam dali těch 15... K tomu si připočti ušetřené starosti s prodejem, kdy protiúčet zařídíš dvěma podpisy.

 

Nemluvě o tom, že si stačí sehnat doklady od jakéhokoli vraku před likvidací.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Habi001 napsal:

S Ambition se na 99% nesvezeš, všichni budou mít Style

Jj počítám s tím, všude jim přidělí Style i s nastavitelnými tlumiči. Možná až v druhé vlně předváděcích aut ( snad po půl roce je musí povinně vyměnit).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...