Přejít na obsah

Slevy, bonusy


Jan R.

Doporučené příspěvky

Tak včera jsem prodal Yarise a potřebuji co nejrychleji koupit Scalu 1,5 TSI v automatu. Bohužal u nás na Moravě je celkem málo nabídek (chci pakety Extra a Komfort, možná ten Komfort bych oželel). Pokud byste někdo měli tip na autosalon, kde by byli schopni jít pod inzerovanou cenu dle skladových vozů, tak mi prosím pošlete tipa do SZ. Pokud by mi opravdu nabídli zajímavou cenu a já auto koupil, tak se nebráním i nějaké malé finanční odměně pro Vás. Co jsem se informoval v některých autosalonech, tak je možné, že uznají prodej po vlastní ose s tím, že doložím změnu v TP. Barvy nejlépe červená velvet, modrá race, hnědá....Bohužel moje oblíbené barvy Titan a Lava nejsou nikde skladem v mé požadované konfiguraci..

Nejlepší cena na kterou jsem zatím narazil (auto bylo ale během dne pryč) při paketech Extra a Komfort v modré Race metalíze byla 499 tisíc v hotovosti (469 při výkupu a 449 při výkupu + škofinu)..Tuto cenu bych akceptoval..

Mimochodem netušíte, jak dlouho by se čekalo na výrobu vlastní poskládané Scaly a jaké jsou aktuálně +- % slevy, které je autosalóon schopný na auto poskytnout ?? Kámoš má zaměstnaneckou slevu tuším 11-12% na Scalu, ale musel by mít auto nejdříve psáno na sebe...

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Máte někdo prosím zkušenosti s níže uvedenými praktikami, které lze využít při nákupu nového vozu ?

 

1) Škodovka nabízí 20 000 Kč dolů z ceny při protiúčtu za staré auto - údajně to lze udělat tak, že si já sám seženu kupce na moje staré auto a jen to papírově protáhnu přes Škodovku. Tím pádem by toto pro mne bylo výhodné, protože si určím hodnotu starého vozu já sám a navíc získám bonus těch 20 000 Kč za odečet. Už to někdo tak prosím udělal a Škodovka to akceptuje???

 

2) Škodovka nabízí 20 000 Kč  dolů z ceny při využití jejich financování při splácení nového vozu - lze to udělat údajně tak, že si vůz koupím přes jejich financování, dejme tomu na 1 rok splácení, ale zaplatím zbývající částku třeba po měsíci. Výsledek je ten, že získám další bonus těch 20 000 Kč z ceny vozu a pokud splatím celou částku rychle, tak se vyhnu jejich nastřeleným částkám za havarijní + zákonné pojištění. Nevím ale, zda toto lze reálně provést, zda to náhodou není ve smlouvě o financování zakotveno, že splátky nejdou splatit dříve než po 1 roce. Nemáte náhodou s tímto zkušenost??? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Nákup skladovky teď únor:

- sleva od prodejce 5% z ceny vozu

- sleva 20 000 Kč Trade in za výkup stávajícího ojetého auta

- sleva 30 000 Kč při financování přes VWFS

- rozšířená záruka na 5 let / 100 000 km za 4 000 Kč

- navíc gumové koberečky, povinná výbava a zimáky na plecháčích

Jak už tady padlo, ten Trade in je taková sleva nesleva, výkupy obecně na protiúčtu nic moc. Bonus za financování si samozřejmě vezmou i u šikovně nastaveného úvěru z větší části zpět. Rozšířená záruka je myslím oficiálně za 9 tisíc, ale zmiňoval něco, že to je nějaká akce Škodovky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, slapnahrabe napsal:

Nákup skladovky teď únor:

- sleva od prodejce 5% z ceny vozu

- sleva 20 000 Kč Trade in za výkup stávajícího ojetého auta

- sleva 30 000 Kč při financování přes VWFS

- rozšířená záruka na 5 let / 100 000 km za 4 000 Kč

- navíc gumové koberečky, povinná výbava a zimáky na plecháčích

Jak už tady padlo, ten Trade in je taková sleva nesleva, výkupy obecně na protiúčtu nic moc. Bonus za financování si samozřejmě vezmou i u šikovně nastaveného úvěru z větší části zpět. Rozšířená záruka je myslím oficiálně za 9 tisíc, ale zmiňoval něco, že to je nějaká akce Škodovky.

Těch 5% si získal jak? Zeptal si se prodejce jakou dávají slevu, nebo to bylo na nákup tvého konkrétního auta? Zdá se mi to dost málo, neboť jsem minulý měsíc poptával Karoqa asi u 8 prodejců a jen přes mailovou komunikaci mi nejvyšší slevu nabídli přes 8,5% a myslím, že když člověk přijde s konkurenční nabídkou, tak 10% dají bez mrknutí oka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...