Přejít na obsah

Octavia 3 RS TDI - vyfuk


Lukáš Pavel

Doporučené příspěvky

Ja pokukávam po niečom takomto http://www.nerezove-vyfuky.cz/skoda/octavia/octavia-rs-5e-r-v-2013-2-0l-tdi-135kw/konc-a-str-dil-vyfuku-duplex-skoda-octavia-rs-5e-nerezovy.htm#!prettyPhoto

 

O zvuk mi nejde, skôr o to aby pri regenerácii DPFka bola teplota výfukových plynov rozložená na obe strany a nevyzeralo to teraz v zime dosť komicky keď polku zadku je mokrá a polka zamrznutá :D . 

 

PS: Lukáš je to asi lacnejšie ako to čo som postol ? AK by si to zrealizoval tak by ma to celkom zaujímalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

17 hours ago, Lukáš Pavel said:

Zdravím,

 

asi jako vetsinu vlastniku tohoto auta me trapi fejkovy vyfuk. Mam moznost koupit levne vyfuk z 2.0tsi. Vadilo by necemu ho tam dat? Alespon od mista kde se rozdeluje na dva. Diky za nazory

Nerealizoval jsem, ale viděl jsem člověka co to takto udělal a vše plně funkční. Pokud musel něco upravovat netuším

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Pravdu povediac presne nad tým som rozdumoval ale za origo dvojkoncovku z RS tsi sa mi nechce dať200 každopádne by ten druhý prázdny lauf by bol funkčný ,amotoru by to vadiť nemalo si myslím.Tam by sa musely domontovať chýbajúce závesy praveho tlmiča.Poprípade spriechodniť tlmiče trubkou alebo ich úplne odstránit.

Editováno: , autor: marian.marcin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...