Přejít na obsah

Scala Ambition


Jan R.

Doporučené příspěvky

před 3 hodinami, Jan R. napsal:

Mě také, to prodloužené sklo se nehodí ani na Rapida SB, ale zákazníci to evidentně objednávali, když v tom pokračují.

Proč by se nemělo prodloužené sklo hodit na Rapida Sb? Já mám na Sb panoramatickou střechu se spoilerem a prodlouženým sklem. Mě se to líbí jako celek, jedno bez druhé je poloviční ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem konzerva, líbí se mi, když je auto jako celek opticky rozděleno na dvě části. Plechy a skla v rovině po celém obvodu. Dvoubarevná kombinace patří za mě jen na Mini One a nikdy nechci mít na autě SunSet. Přijde mi to jako N1, jak byli hity před 10lety nebo pohřebák.

Věc názoru, je dobře, že se to líbí tobě ?.

 

Editováno: , autor: Jan R.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 1. 2. 2019 na 22:14, Dodi 15 napsal:

Nějak v tom vidím stále Rapida SB po úpravě prednich a zadnich svetel. Na te fotce s bílou barvou je i ta přední náprava nějak uzka jako byla na rapidu. 

Přesně tak.

Je to větší facelift Rapidu SB. Hlavně tahle základní varianta. 

Dobre nafocena Scala v max výbavě s agresivní barvou vypada trochu jinak,ale je to jen úhel pohledu.

ja v tom nic nového nevidím. I ten vnitřek s manu klimou proste Rapid.

Ty tablety se mi v autech nelíbí pro me zbytečnost,ale ten virtuální kokpit chválilm to nemá chybu.

Kdyz se mi zobrazuji info za volantem tak je ten tablet absolutní zbytečnost.

Radio je na volantu jiné ovladani nepotřebuji.

Nov

 

 

  • Pozitivní 1
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...