Přejít na obsah

Škoda KAMIQ


PTiCA

Doporučené příspěvky

Citovat

Služba proaktivní servis

Služba Proaktivní servis vám dává perfektní přehled o technickém stavu vašeho vozu a blížícím se servisu. Tím, že se spojí s vaším vybraným servisním partnerem systém zajistí, že váš vůz zůstane v excelentním technickém stavu za všech okolností.

https://www.skoda-auto.cz/o-nas/skoda-connect-care-connect

 

jsou tam k tomu videa, v podstatě se auto objedná samo do servisu, pokud jsem správně pochopil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@tomas2049 tak to bohužel je a jiné to nebude..kdysi jsem o tom mluvil s jedním prodejcem, když jsem si chtěl nechat něco dodělat a zjistil jsem, že vlastně oficiálně nejde dodělat téměř nic...obchodní politika škody je bohužel taková, tedy objednat všechno hned, později nemožné..výměna např. Amundsena za Bolero ? bohužel zapomeň :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, ski1961 napsal:

@tomas2049 tak to bohužel je a jiné to nebude..kdysi jsem o tom mluvil s jedním prodejcem, když jsem si chtěl nechat něco dodělat a zjistil jsem, že vlastně oficiálně nejde dodělat téměř nic...obchodní politika škody je bohužel taková, tedy objednat všechno hned, později nemožné..výměna např. Amundsena za Bolero ? bohužel zapomeň :-)

Už jsem se s tím asi smířil. Care Connect mě sice mrzí, ale asi to přežiju. Ještě musím zjistit, jestli se bude zobrazovat ve virtuálním kokpitu navigace při připojení mobilu k Infotainmentu. Od prodejce není člověk schopen ani pořádně zjistit s jakou výbavou auto vyjelo z fabriky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel. Možná do budoucna přijde nějaká změna, třeba VW dříve také nenabízel výměny infotaimentu, a dnes už v DE to možné je (stojí to teda raketu, Columbus třeba kolem 60tis na naše, ale jde to), u nás pokud vím, tak zatím stále nic.  U současných Fabii/Octavií a dalších taky ze zečátku nic nešlo ani bokem, dnes to sice stále nejde plně oficiálně, ale infotaiment se vyměnit dá. Bohužel věci svázané s ŠA (ŠkodaConnest, Smartlink, ovládání  hlasem atd dodělat stále nejde a nejspíš ani nikdy nepůjde). Kamiq se Scalou mají uplně nový infotaiment, tak až čas ukáže, co opravdu půjde a co ne...

bohužel zatím nezbývá než se s tím smířit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem jej dnes viděl u prodejce poprvé in natura ... tak pár postřehů ... vypadá fakt hezky, tedy alespoň exteriér, líbí se mě více než scala, nebo i karoq a kodiaq. Když jsem po třech letech provozu hledal náhradu za yetiho, chvíli jsem zvažoval, zda ještě rok nepočkat, nakonec pioněr něvyděržal a vzal jsem karoqa, tak alespoň pár postřehů, ve srovnání s yetim a nynějším karoqem. Na yetiho dodnes s nostalgií vzpomínám a asi už s ním budu srovnávat všechna přibližovadla, samozřejmě, srovnání je subjektivní a co člověk to názor ...

 

Překvapuje mě místo na zadních sedačkách, je srovnatelné, ne-li lepší, než u karoqa. Tím ale pozitiva končí. Kufr mě subjektivně přijde o dost menší než u yetiho. Mám skoro dva metry a neposkládám se za volant tak pohodlně, jako do karoqa, byť zvýšený posez je znát a svojí polohu bych si také našel. Seděl jsem ve výbavě style a iritovala by mě asi látková (byť příjemná) výplň opěrky madla dveří. Co mě jako baráčníkovi vadí, je nemožnost varioflexu zadních sedaček ... to je prostě k nezaplacení a jeden z důvodů, proč jsem zůstal u embéčka. Jinak mě to přijde jako taková nafouklá fábie, ale je to povedené přibližovadlo, které si své zákazníky najde. Jako o rodinném přibližovadle bych o tom ale neuvažoval, ten kufr je na toto použití fakt malý, jako o druhém autě do rodiny, autě pro manželku, či jen tak pro radost, nebo wagen až budu v důchodu, určitě ano. Závěr je takový, že jsem rád, že jsem na kamiqa nečekal a šel do karoqa, protože to prostě mé požadavky na wagen neuspokojí (kufr, varioflex, posaz za volantem ...) a ani by to z uvedených důvodů neuspokojilo požadavky na náhradu yetiho. Ale jsem zmlsán, že srovnávám s karoqem, kdybych do kamiqa měl přesedlat z fábie, nebo rapidu, byla by to při omezenějším rozpočtu jasná volba, pokud by mé kosti potřebovaly vyšší posez, pokud by šlo o wagen pro rodinu, šel bych spíše do scaly, než do kamiqa.

 

Ale znáte to, jak to chodí ... když jsem poprvé viděl yetiho, tak jsem také říkal, že takové auto s malým kufrem a nic moc životním prostorem bych si nikdy nekoupil ... no a nakonec jsem vystřídal dva ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si se svými 2 metry připadám v Kamiqovi jak v tanku, přijde mi že sice vyšší posez ano, ale přední okno končí nízko. Ve Scale (pokud to mám srovnávat) se mi sedí lépe. Ze sezení v Karoqovi jsem nadšen i když musím asi pozici upravit bo mi vlasy šoupou po stropě a za chvíli by tam asi byl flek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud by to někoho zajímalo, poptával jsem na infolince dostupnost barvy "Modrá Titan metalíza", která byla v konfigurátoru dostupná a pak zmizela. Dle jejich vyjádření je prý tato barva určena primárně pro slovenský trh (kde je v konfigurátoru stále přítomna), a do toho českého by se měla vrátit během několika týdnů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Kallath napsal:

Pokud by to někoho zajímalo, poptával jsem na infolince dostupnost barvy "Modrá Titan metalíza", která byla v konfigurátoru dostupná a pak zmizela. Dle jejich vyjádření je prý tato barva určena primárně pro slovenský trh (kde je v konfigurátoru stále přítomna), a do toho českého by se měla vrátit během několika týdnů

No to je pravda tak napůl. Modrá Titan se bude všude nabízet v rámci model Care od KT48, v konfigurátoru cca od týdne 42 dle trhů. 

 

Slováci ji akorát zapomněli smazat. :) 

 

Výběh Bílá Laser, zelená rallye 

Náběh Modrá Titan, Modrá lava, Zelená mamba. 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...