Přejít na obsah

Škoda KAMIQ


PTiCA

Doporučené příspěvky

Netahejte sem jiná auta, která mohou mít odlišnou výbavu. Co je Traffic Jam Assist lze snadno vygooglit, to snad nemůže být takový problém.

 

https://www.skoda-storyboard.com/cs/assistance_system-traffic_jam/

 

https://www.autorevue.cz/asistent-pro-jizdu-v-kolone-z-vlastniho-pohledu-skutecne-se-na-nej-da-spolehnout

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky? Přitom do městského crossoveru dost užitečná funkce.?

 

Jo a když uz jsme teda u toho, jaká barva se podle Vás hodí ke Kamzikovi nejvíc? Za mě Modrá titan a stříbrná briliant.

Pawouku neuděláme nové téma??

Editováno: , autor: xtrack
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Jak jste spokojeni s full-led světlomety?

 

Moc se mi nelíbí ten ZLOM po pár metrech. Vlastně do míst, kam normálně koukám, už mám tmu. (ve videu to řeší v čase 2:05 https://www.youtube.com/watch?v=lFr4PjYYkSQ&fbclid=IwAR3unP5tZvlLE-Iuf-aPnDPaxsxJEgz4s5dSjjF-u1Nsheqpg0xvyEZvyHk )

Řeší to taky někdo a popř. šly by světlomety zvednout? Do servisu se aktuálně nedostanu83636117_10219208125505694_3834652054337355776_o.thumb.jpg.6e25a1ebc890e19a89101e8c78b3e730.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak Kamiq doma, 1.5 TSI, červená plus černé disky. Na fotkách ta barva nevypadá moc dobře, ale v reálu super. Normálně bych červené auto nebral, ale když jsem to viděl tak to musela být tato a navíc je to pro ženu.

Z výroby je to s letníma pneu. Doba dodání 6 týdnů, původně to mělo být více, ale nějak se to zvrtlo...

První jízdní dojmy zatím OK, je to malé, velmi obratné a docela zábavné s tím motorem 110 kw. Infotainment, škoda connect, navigace -- nějak to funguje, ale je to překomplikované, pomalé a ne vše co je v manuálu/propagačních materiálech tak funguje -- zatím blbosti, jako třeba mizící hodiny (na některých obrazovkách prostě nejsou), nemožnost zadávat cílová místa-trasy z mobilu, neukazují se rozsvícená světla, jenom dálková. Menší kufr než ix20 -- nedají se do něho dát 4 pneu, musíte složit sedačky.

Co mě naopak mile překvapilo, bylo napojení bezdrátově apple car -- na poprvé a bez komplikací a mobil se nabíjí bezdrátově, dobrý síťový program i zarážky do kufru na suchý zip.

Tolik první dojmy po pár desítkách km a několika hodinách rozcházení škoda connect. Teď mě čeká 750 km, tak to jdu zajet, než to plně svěřím ženě ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...