Přejít na obsah

Škoda KAMIQ


PTiCA

Doporučené příspěvky

Je to podľa mňa bežné, logické, a vôbec nie ojedinelé. Väčšina áut vychádza z nejakej platformy, podvozku, dizajnu....

KODIAQ > KAROQ > KAMIQ. Peugeot 5008 je len zväčšený 3008, Peugeot 2008 je zdvihnutý Peugeot 208. Citreon C1<C2<C3<C4 (po novom je už aj C5 Aircross) u ktorých sú malé zmeny a iba sa nafukujú ako bublinka z bublifuku. Automobilka si nemôže dovoliť vývoj samostatného vozidla- či už vonkajšieho vzhľadu alebo interiéru. Stálo by to peniaze a cena auta by bola vyššia.

Editováno: , autor: janci47
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pomalé odhalování pokračuje..interiér ala Scala s tím tabletem, což se mně osobně vůbec nelíbí..trochu jsem doufal, že ten infotaiment bude zabudovaný, stejně jako její koncernoví sourozenci Seat Arona nebo VW T-cross..

http://www.auto.cz/skoda-kamiq-interier-127461?utm_source=facebook&amp;utm_medium=dave&amp;fbclid=IwAR3n5Avg4jfgzFMO3p_V2qqHib9owbkLvR1CotIP15MsKn18QIGCtimrrhc

 

 

1.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Co mě zaujalo:

 

- budou se dodělávat plynové vzpěry u motoru

- co jsem se díval, tak jsou v interiéru vpředu shodné snad i výplně dveří se Scalou - podle všeho je jen posunutá nahoru podlaha

- stejné vnitřní rozměry na šířku

- místa nad hlavou vpředu víc o 2, vzadu o 2,5 cm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Škoda že za příplatek. Pokud to míří i na důchodce tak těm bych to udělal na celou hranu kolem dokola a s airbagem že se mu to po dotyku o druhý auto vrátí a přiskřipne ho to ve dveřích.

 

A teda moc se mě líbí ten Kamiq, 400l kufr není nic extra ale stejně jako u Scaly po sklopení sedaček místa habaděj takže stále použitelné i na větší převozy. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Až se divím, že udělali vedle sebe takhle podobné modely s Karokem. Jasně, je to o 7 nebo kolik cm užší rozvorem, nemá to el. ruční brzdu, 4x4. Ale vnitřním prostorem na délku je to totožné a 400l kufru bude spoustě lidí stačit (berme to tak, že jsme zhýčkaní a jinde na ten kufr zas takový akcent nedávají). A můj subjektivní názor - je to postavené tak, že si to ani moc nehraje na SUV. Tak jak je Kokodák dělaný á la zvýšené kombi, tohle je o pár cm zvýšený hatchback.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dle mého prodejce Škoda, by měla základní cena překročit  základní cenu Scaly. Takže jsem rád , že si ve čtvrtek jdu pro novou skladovou  Fabii combi s 25% slevou z původní ceny. Původně jsem si říkal, že bych si na to nové malé SUV od Škodovky počkal, ale takhle mi zbyde ještě aspoň na 2 roky na benzín.

Kašlu na módní trendy, účel světí prostředky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, DušanV napsal:

Dle mého prodejce Škoda, by měla základní cena překročit  základní cenu Scaly. Takže jsem rád , že si ve čtvrtek jdu pro novou skladovou  Fabii combi s 25% slevou z původní ceny. Původně jsem si říkal, že bych si na to nové malé SUV od Škodovky počkal, ale takhle mi zbyde ještě aspoň na 2 roky na benzín.

Kašlu na módní trendy, účel světí prostředky.

Také jsem na podobné auto od škodovky čekal, ale za tu cenu zase ,,malé SUV” místo kombikové Fabie mít nemusím. Počkám na projetí ve Scale ?.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně odhaduji tak cena Scaly + 20-40tis. Ona současná Arona taky už nezačíná "v základu", ale až od Style.

 

Jak se dívám na ty fotky, možná jsem to přehlédl, ale asi to bude první škodovka bez předních mlhovek, nebo jsou spolu s hlavními? (to by moc nedávalo smysl)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...