Přejít na obsah

Jak zajistit bagáž až ke stropu na zadních sedadlech HB


cisarnero

Doporučené příspěvky

Vlastnil jsem Octavii, než mi ji zlikvidoval totálně řidič z vedlejší silnice. Z různých důvodů mám nyní F III HB. Před dovolenou bádám, jak nejlépe zajistit bagáž na zadních sedadlech, kdy u Octavie jsem ji měl do úrovně horní hrany předních opěradel a nyní asi budu muset vyskládat prakticky až ke stropu (i v kufru). Má někdo s tím zkušenost anebo zná nějaký příklad ? Děkuji za případné rady koupit větší auto.

Editováno: , autor: cisarnero
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Buďto nějakou oddělovací síť, s tím, že navrchu budou opravdu jen měkké lehké věci nebo rakev na střechu. Těžký věci ti při nehodě cokoliv provizorního prorazí. Vrtat si tam mříže předpokládám nechceš. 

Přesto mám otázku proč jsi nezvolil Combi když by jsi ho takto využíval. 

 

Existuje original síťová stěna. Ta ale předpokládám je opět pouze na Combi a pokud ji nemáš z výroby, nejsou ve stropě přichystány úchyty ?

24CE53EF-F144-4D50-8326-090ACEEDDEBB.thumb.jpeg.8cb606648594b09207dff9db5be93835.jpeg

Editováno: , autor: MilanHos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja kdyz na zadnich vezu neco vetsiho - bagly treba, tak to kurtuju normalne pasama. Ale tohle vypada na sklopene sedacky a naklad "na Dederona". To fakt nevim, uvazoval bych o pujceni takove te polovicni rakve a dal to na strechu... kouli nemas? Nekde jsem videl takovy box na kouli, ale cert vi, jestli to nebylo samo-domo vyroby... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...