Jump to content
Sign in to follow this  
robon

Power bank

Recommended Posts

V predu pred riadiacou pakou, pri schranke na mobil.

Cital som v peirucke o audio zariadeniach no o POWER BANKu sa nepise nic. Som zvedavy ci to niekto skusal.

20190206_210226.jpg

20190206_210248.jpg

proč by ne, každé USB má ve standardu napájení 5 V, nicméně počítej s tím že ve standardu má USB 2 také proud maximálně 500 mA ... nabíjení tedy trvá sakra dlouho...

je tedy lepší pro power banky či tablety nebo jiné náročnější zařízení použít redukci do zásuvky (zapalovače) na 12V, tam dostaneš zhruba 1 000 mA, pak ale záleží i na kabelu, tenké čínské šmejdy vyšší proud nepřenesou...

jinak přední USB má i data, zadní (pokud jsou), tak jen napájení...

jo a Scala už bude mít vepředu už jen 2x USB-C - holt lidi si za drahé peníze budou kupovat originál Škoda redukce 

Edited by Aleš_BX

Takze pres ten USB konektor  by mel hrat i treba xduoo x3 prehravac jak je napsano v prirucce vyse (na vstup USB je mozno pripojit audio zdroj) ? Jack 3,5 v aute nemam tak jsem to zkousel pres to USB a jen to nabijelo, ale hudba pres nej nehrala.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By o.fox
      Ahoj,

neřešil někdo problém, že po připojení iPhonu k přednímu USB se telefon opakovaně odpojuje? Konkrétně se děje to, že připojím telefon. Objevíce se načítám USB a po chvilce se telefon začne nabíjet. Pár vteřin na to se telefon přestane nabíjet a opět se objeví načítám USB na columbusu.

Někdy to jde bez problému hned na poprvé - spíše vyjímečně, ale většinou musím telefon třeba i 10x odpojit od kabelu a připojit znovu aby se to chytlo. Je to dost pruda.
      Nepomohl by například nějaký ten silnější kabel nebo je to běžné chování? Někde jsem zde četl, že první serie SIII neumí dokonce nabíjet. S tím problém nemám. Když už se to chytne, nabíjí to i se zapnutým Wazem.

Díky moc
    • By jan.liska
      Prodám jednotku MDI (5N0 035 342E) bez kabeláže. Vhodná do vozů Škoda i VW. Umožňuje konektivitu připojení k rádiu či navigaci přes USB port, iPod, jack… Neobsahuje kabeláž a jednotlivé kabely na různé typy připojení. 

Možné zaslání na dobírku, případně osobní odběr v Praze nebo Velké Hraštici, 262 03 Nový Knín (Praha - západ). 

Cena 1300 Kč + poštovné.
    • By jan.liska
      Prodám jednotku MDI (5N0 035 342E) bez kabeláže. Vhodná do vozů Škoda i VW. Umožňuje konektivitu připojení k rádiu či navigaci přes USB port, iPod, jack… Neobsahuje kabeláž a jednotlivé kabely na různé typy připojení. 

Možné zaslání na dobírku, případně osobní odběr v Praze nebo Velké Hraštici, 262 03 Nový Knín (Praha - západ). 

Cena 1800 Kč + poštovné.
    • By walleyman
      Ahoj, mám Yeti 1.8 TSI 8/2010 Experience, jsem spokojeným uživatelem rádia Bolero, leč mne trápí přítomnost MDI konektoru, kdesi jsem viděl fotku AUX vstupu s 3,5 jackem a USB místo toho MDI mnohopinového paznechtu pod climatronickem, žel se mi zatím nepodařilo sehnat tento díl. Mělo by se jen jednat o záslepku s jinými konektory jelikož v MDI jsou tyto kontakty obsaženy. Samozřejmě není problém cokoliv dobastlit, ale jsem příznivce čistých řešení, proto sháním jen ten panel.
      Řešil někdo, popř. neznáte číslo dílu ?
      Sháním toto:

Místo tohoto:

• By Lukoo
      Ahoj, 

chci se zeptat, jestli nečemu vadí když budu mít v USB neustále zapnutý flash disk. I když jej nebudu používat. Zakoupil jsem si miniflashku jen na hudbu do auta, tak jestli musí být vytažená, když ji nepoužívám. 

Díky 
  • Create New...