Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Doporučené příspěvky

Zdravím,

nevíte někdo, kde by mi půjčili auto na víkend? Rozhoduju se mezi Superbem 3 a Passatem B8, 140kW, DSG, 4x4. Jenže většinou je ta testovací jízda cca 4-5 km a to mi opravdu nestačí.

Máte někdo zkušenosti, kde by byli teda ochotný půjčit auto na víkend, nebo alespoň na jeden den? Dík moc.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že kterýkoliv autorizovaný dealer s tím, že na další dobu si to zaplatíš asi.

• Pozitivní 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

každý solidní prodejce pujčí,není nutno potom koupit.z vlastní zkušenosti,ale asi není prodejce jako prodejce.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak zatím se mi ozvali 3 prodejci. Ani jeden nepůjčí auto na víkend. Po Praze není problém si zajezdit 45 min. Nejdéle se mi povedlo v Litoměřicích u Horejska, po dobu otvírací doby, tedy od 7 do 18 hod. Ale jen 100 km max.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

A napsal jsi, ze je Ti jasne ze to nechces zadarmo?

Jarov mi to kdysi umoznil (~3 roky) - Daval jsem zalohu 10k (spoluucast pri pojistce) a asi 5tis. za vikend.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Řešili jsme to po telefonu. Na víkend nepůjčujou proto, že se jim auta vracely zničený. No a tohle mi nikdo nenabídnul a ani mě to nenapadlo. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Vím, že to nebude úplně populární názor, ale ani trochu se nedivím přístupu prodejců. Ruku na srdce, i tady jsou lidé, kteří nepoznají rozdíl u OIII mezi klikovou a víceprvkovou nápravou. Neshazuji to, pouze říkám, že to není pro 70% lidí postřehnutelné a pro dalších možná 15% ani po přímém srovnání. Testovací jízdou prakticky nic nepoznaji. Řada lidí má jako vrchol kolosální rozhodnutí, jestli naftu nebo benzin.

Prostě filtrují vychcánky, kteří si takhle zdarma půjčí auto. A to ještě nejsme u situace, kdy po zápůjčce prodejce nedejbože nepředloží zrovna nejnižší nabídku. Pak totiž většinový zákazník na jakékoli předchozí služby zapomíná velmi rychle.

Šel bych cestou nabídky nějaké zálohy, aby bylo vidět, že z tebe nekouká jenom 160 najetých kilometrů.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Zítra mám domluvený 2 auta v Litoměřicích. Každý po 100km. Není to žádná sláva, ale myslím, že mi to bude stačit. Nic lepšího jsem nesehnal. Ono by mohlo stačit, kdyby po lidech chtěli zálou 10tis na spoluúčast a třeba 5tis pro případ, že bych v autě, nebo na autě něco zničil, jak píše M_ike. Ale 5tis za víkend že mi ho půjčí, to určitě ne.

Jinak jde o 2,0TDI, 110kW, DSG, Předokolka a 2,0TDI, 140kW, DSG, 4x4 tak se těšim :)

Editováno na hrbeklibor

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

V létě jak jsme řešili Kodiaqa, tak prodejce mi nabídl sám zkušební jízdu a pak mi řekl, nechcete ho na víkend ? Byli jsme omezeni nájezdem 250km, pojištění si vyřídili a my nic neplatili krom benzínu. Za víkend jsme zjistili vše co jsme chtěli a v pondělí jsme objednávali. Neměli problém půjčit nám jakékoliv auto co měli na škodaplus. Vzorový přístup.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Hezký den, jen osobní zkušenost: při výběru aut jsem nikdy neměl problém domluvit zapůjčení vozidla na víkend. Jediná automobilka, která to údajně nedovoluje "systémově a zásadně" je prý Audi. Jinak všechna auta která mne zajímala (VW Passat, VW Aerton, Š Superb, MB-E, Jaguar XF, BMW 5, Volvo S90) nakonec domluvena byla. Všichni prodejci měli nějaká omezení v kilometrech (250-600), všichni požadovali dotankování "do plné". Některé automobilky (VW, Škoda, Jaguar) měly zákaz jízd mimo územi ČR. Zálohu jsem nikde neskládal.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se