Přejít na obsah

Zadní světlo upadlo


Galileo2209

Doporučené příspěvky

Světlo nikde poškozeno neni, jen doufám že se nepoškodí cestou do servisu,ale co sem koukal tak ho dost drží na místě víko kufru. Přelepil bych ho nějakou páskou, ale zase se obávám aby na něm nezůstalo lepidlo a hned se toho ve Škodovce nechytali.

Editováno: , autor: Galileo2209
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak přesně toto mám již za sebou. Auto bylo v servise a když mi jej předali tak až při odjezdu, když jsem dával věci do kufru jsem zjistil, že světlo visí na drátech.... Chvíle výměny názorů zda to bylo nebo ne, nakonec to dopadlo, že jsem zaplatil 500 Kč jako "spoluúčast" a světlo vyměnily... Jinak pokud by to nechtěli vyměnit zkus to zalepit. Na tom starém jsem posbíral všechny dílky a slepil jsem to dvousložkovým epoxidem a drží to perfektně, tak mám náhradní...., mohl jsem ušetřit 500Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, dexon napsal:

Tak přesně toto mám již za sebou. Auto bylo v servise a když mi jej předali tak až při odjezdu, když jsem dával věci do kufru jsem zjistil, že světlo visí na drátech.... Chvíle výměny názorů zda to bylo nebo ne, nakonec to dopadlo, že jsem zaplatil 500 Kč jako "spoluúčast" a světlo vyměnily... Jinak pokud by to nechtěli vyměnit zkus to zalepit. Na tom starém jsem posbíral všechny dílky a slepil jsem to dvousložkovým epoxidem a drží to perfektně, tak mám náhradní...., mohl jsem ušetřit 500Kč.

Nad lepidlem sem taky přemýšlel ale podle mě to vydrží nějakou chvíli a pak to zase upadne... přece jenom je ten spoj lepidlem křehký....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím sem mluvil se servisem po telefonu, zítra se tam stavím a nechám si vytisknout oficiální vyjádření od Škody....ale do telefonu říkal něco ve smyslu opotřebení kvůli špatné manipulaci.....

 

Asi sem si dovolil jezdit autem po silnici.....

Editováno: , autor: Galileo2209
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak pokus o zpravení......nejdřív dvojsložkové lepidlo a na to smršťovací bužírka, uvidíme jak dlouho to vydrží :rolleyes: , ale zůstal jeden problém a to že nesvítí světlo na zpátečku a občas i blinkr :D tak doufám že jde jen o kontakt a nejsou v pr*eli i dráty :angry::angry:

IMG_20190214_124631.jpg

IMG_20190214_134920.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen v rámci úspor někdo může vymyslet upevnění světla na 1 šroub... potom stačí zatlačit na kraj světla, vibrace... Fabia 1 má na 4 šrouby dnes jsem měnil, o tom to je. To vám při reklamaci budou tvrdit a mají pravdu. Zkuste si silou tlačit třeba zapadlé auto za kraj světla a máte problem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...