Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Doporučené příspěvky

Vloženo (upraveno)

Tak další prů*er je na světě, dnes sem přijel domu otevřel sem kufr a vypadla na mě levá zadní lampa. Ulomilo se to v místě viz. obrázek (ono se to teda ani nikde jinde ulomit nedá)

5b101c79d486f_xl.thumb.jpg.66e578cb70a15e074a2cecd97c4f5d15.jpg

Editováno na Galileo2209

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky
    Vloženo (upraveno)

Je mi jasný že je to na nové světlo otázka je jakou mam šanci aby to bylo v rámci záruky tj. reklamovat vadný díl.

Editováno na Galileo2209

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

a měl jsi to světlo vyndané? tedy někdy předtím než ti upadlo?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Právě že ne, docela mě hned překvapilo že to drží takhle v jednom bodě na kousku plastu.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Vloženo (upraveno)

pak jednoznačně reklamovat, pokud není viditelně světlo poškozeno z venčí - např od nárazu....

ptal jsem se, protože se může stát že je to málo utažené ta matka nebo naopak moc a pak se to může ulomit, někde na jiném fóru u VW Up! jsem o tom četl...

podle fotky to ale vypadá že to balo utaženo moc, protože pod těsnění kolem el. přívodu se nedostal žádný bordel, fotku použij jako argument...

a světlo nerozdělávej, packy jsou zakápnuté barvou

mám pocit že i ta matka, co drží to světlo je zakápnutá barvou....

Editováno na Aleš_BX

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Vloženo (upraveno)

Světlo nikde poškozeno neni, jen doufám že se nepoškodí cestou do servisu,ale co sem koukal tak ho dost drží na místě víko kufru. Přelepil bych ho nějakou páskou, ale zase se obávám aby na něm nezůstalo lepidlo a hned se toho ve Škodovce nechytali.

Editováno na Galileo2209

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak přesně toto mám již za sebou. Auto bylo v servise a když mi jej předali tak až při odjezdu, když jsem dával věci do kufru jsem zjistil, že světlo visí na drátech.... Chvíle výměny názorů zda to bylo nebo ne, nakonec to dopadlo, že jsem zaplatil 500 Kč jako "spoluúčast" a světlo vyměnily... Jinak pokud by to nechtěli vyměnit zkus to zalepit. Na tom starém jsem posbíral všechny dílky a slepil jsem to dvousložkovým epoxidem a drží to perfektně, tak mám náhradní...., mohl jsem ušetřit 500Kč.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak auto sem odevzdal dealerovy, nafoceno, posláno do škodovky a teď jen čekat jak se vyjádří.....Jinak světlo sem originál našel na netu za 1610Kč takže v případě neúspěchu je asi nejlepší varianta si ho vyměnit doma.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Vloženo (upraveno)

já bych už rovnou koupil ta ledková světla, viděl jsem to ve skutečnosti a je to paráda

Editováno na Aleš_BX

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Vloženo (upraveno)

Neposles na ne odkaz Alesi?

Editováno na Šutrák

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    před 23 hodinami, dexon napsal:

Tak přesně toto mám již za sebou. Auto bylo v servise a když mi jej předali tak až při odjezdu, když jsem dával věci do kufru jsem zjistil, že světlo visí na drátech.... Chvíle výměny názorů zda to bylo nebo ne, nakonec to dopadlo, že jsem zaplatil 500 Kč jako "spoluúčast" a světlo vyměnily... Jinak pokud by to nechtěli vyměnit zkus to zalepit. Na tom starém jsem posbíral všechny dílky a slepil jsem to dvousložkovým epoxidem a drží to perfektně, tak mám náhradní...., mohl jsem ušetřit 500Kč.

Nad lepidlem sem taky přemýšlel ale podle mě to vydrží nějakou chvíli a pak to zase upadne... přece jenom je ten spoj lepidlem křehký....

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Já je na žádném ještě nepotkal, nevypadají špatně

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

v Brně jedno jezdí... zblízka jsou vidět jednotlivé ledky, ale z dálky to vypadá večer úžasně

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak oprava na záruku byla zamítnuta, teď přemýšlím jestli se mám dohadovat kvůli 1600 se Škodovkou nebo ne :wacko::wacko:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Zatím sem mluvil se servisem po telefonu, zítra se tam stavím a nechám si vytisknout oficiální vyjádření od Škody....ale do telefonu říkal něco ve smyslu opotřebení kvůli špatné manipulaci.....

Asi sem si dovolil jezdit autem po silnici.....

Editováno na Galileo2209

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

tak nějak jsem to očekával, no trval bych na tom, že světlo nebylo nikdy demontováno, doložil, bych fotky a žádal bych vysvětlení, co je tou špatnou manipulací a opotřebením myšleno.... ono totiž, kdyby šlo o opotřebení, tak auto je v záruce, manipulace? leda tak že bylo světlo demontováno... je to servis schopen nějak doložit - prokázat? (oni po 1/2 roce od koupě nemusí nic dokazovat - důkazní břemeno je již na kupujícím, tedy na tobě, ale zkusil bych to...)

bohužel na kulanci je to nízká částka, takže jedině takto...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

no když se na to podívám technicky, na 90 % lze poznat, zda bylo či nebylo světlo demontováno, stejné tak, je zcela jasně zřetelně, ze nebylo nedotaženo, přetažení by muselo být zřetelné na způsobu prasknutí a ulomení toho plastu se šroubem... Nevim zda tam není nějaký viditelný lom... Jak sem psal, do 1/2 roku by bylo důkazní břemeno na dodavateli, nyní je to na kupujícím.... problém je cena světla a cena případného posouzení.... Nicméně jsem přesvědčen že to by prokázalo vadu.... 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak auto sem si vyzvedl, první zjištění plastová matka je tam tak na fest že nejde povolit rukou ....na druhé straně jde.... takže se přikláním k názoru Aleše že to přetáhli a kvůli tomu to prasklo :wacko:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se