Přejít na obsah

Výroba


Jan R.

Doporučené příspěvky

  • o 1 rok později...

V souvislosti s články, které se po internetu objevují, bych se chtěl zeptat, zda někdo netuší jak moc může současná situace ovlivnit možné dodací lhůty pro model Scala? Zatím co po netu čtu, tak se jedná hlavně o Kvasiny (Superb, Kodiaq, Karoq, Seat Ateca) nebo už se problém s čipy a díly začíná i týkat menčích modelů? Scala je tuším dělaná v Boleslavi. Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Jen info. Scala1,5 tsi Style+ na operák do větší firmy, co od Škodovky pravidelně bere auta. Objednáno na konci dubna s lhůtou dodání 10-12 týdnů tj. cca do konce července dorazila prodejci před cca 2-mi týdny a teď ve středu jsme ji vyzvedli s firemními polepy atd. Tedy i pro větší odběratele, kterých by si měla Škodovka hledět, to je cca 6-8 týdnů skluz. Prodejce sám říkal, že kdo objednává nyní (hlavně z privátního sektoru), tak vůbec netuší, co mu říct. Slíbí dopředu nereálný půlrok, pak ještě čtvrt rok, pak ještě čtvrt rok... Je to v háji teď 😳

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
  • o 1 měsíc později...

Ahoj, mám objednáno od 09/21 s předstihem, avšak jak to sleduju tak dost pozdě, tak abych měl auto do května června 22. Auto je celkem ve vysoké výbavě, původně to naskákalo na říjen 22, ale po urgenci se mělo auto už každou chvíli vyrábět, prý minulý týden. Zatím jsem se netázal jak to dopadlo.

EDIT: byl tu zákazník na foru, kterému to vyrobili a s autem už jezdí, objednával taktéž 09/22, ale teď už nevím kdo to přesně byl.

 

EDIT2: 12.05.22 tak auto je vyrobeno, čeká se na dovoz k prodejci

Editováno: , autor: self
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 11. 5. 2022 na 20:24, self napsal:

Ahoj, mám objednáno od 09/21 s předstihem, avšak jak to sleduju tak dost pozdě, tak abych měl auto do května června 22. Auto je celkem ve vysoké výbavě, původně to naskákalo na říjen 22, ale po urgenci se mělo auto už každou chvíli vyrábět, prý minulý týden. Zatím jsem se netázal jak to dopadlo.

EDIT: byl tu zákazník na foru, kterému to vyrobili a s autem už jezdí, objednával taktéž 09/22, ale teď už nevím kdo to přesně byl.

 

EDIT2: 12.05.22 tak auto je vyrobeno, čeká se na dovoz k prodejci

A to si na prodejce zatlačili nebo to tak vyšlo? Mám od 9/21 objednáno 1.0 tsi dsg style ještě s příplatky…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem 19.5. psal mému prodejci jen tak jestli se něco náhodou nezměnilo v dodací domluvené lhůtě (objednával jsem v lednu 2022) a výsledek: Zatím se nám vůbec nic nezměnilo, zůstává nám 33.-35. týden. U Scaly zatím nejsou žádné výluky ve výrobě atp. ale může se stát mírný posun v rámci týdnů z důvodu celozávodní dovolené. Pokud by se tak dělo, určitě Vás budu informovat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
V 22. 5. 2022 na 18:54, velkej.tom napsal:

Já jsem 19.5. psal mému prodejci jen tak jestli se něco náhodou nezměnilo v dodací domluvené lhůtě (objednával jsem v lednu 2022) a výsledek: Zatím se nám vůbec nic nezměnilo, zůstává nám 33.-35. týden. U Scaly zatím nejsou žádné výluky ve výrobě atp. ale může se stát mírný posun v rámci týdnů z důvodu celozávodní dovolené. Pokud by se tak dělo, určitě Vás budu informovat. 

Tak včera jsem dostal info od mého prodejce: změnil se nám předpokládaný výrobní týden Vaší Scaly a to tak, že se nám posunula dopředu (předpokládám, že z důvodu celozávodní dovolené ji chtějí vyrobit před). Aktuálně je výrobní týden 25.-27., což znamená, že bude přibližně do dvou měsíců.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 1. 6. 2022 na 21:49, velkej.tom napsal:

Tak včera jsem dostal info od mého prodejce: změnil se nám předpokládaný výrobní týden Vaší Scaly a to tak, že se nám posunula dopředu (předpokládám, že z důvodu celozávodní dovolené ji chtějí vyrobit před). Aktuálně je výrobní týden 25.-27., což znamená, že bude přibližně do dvou měsíců.

V dnesnej dobe neskutocne,lebo vacsinou to posuvaju opacnym smerom.....tak to gratulujem.Ale asi aj preto,ze Scala nieje momentalne u Skodovky velmi vychyteny model.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prediktivní tempomat pro Travell Asssist nebo Assistovanou jízdu 2.0.

 

Fukcionalita tlačíta TA-Přepínání TA a ACC

 

Nový paket TA s navigací TOP-Amundsen 9.2",VC,Lane Assist+,čtení značek,PT,vyhřívání volantu,Laura,automatické parkování,příprava pro službu Škoda Connect L

 

Interiér černá Suderia s černým stropem

 

Podvozek DCC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim a take pridam info k objednane Scale. Datum objednavky 21.12.2021. Dle info od prodejce z min tydne, stale neni znam termin vyroby... 🤔🤔

Mam objednanou Style, 1.0tsi +priplatkova vybava, fin.cena 550tis. Bohuzel nevim, jaka byla v te dobe cenikovka za Stylku. Bude to sluzebak.

@Patrik1971: ty zmeny, jez uvadis, jsou pouze k Amudsenu? Kdyz mam Bolero, tak mi to muze byt asi sumak, co? 😁

 

Diky 

 

 

 

Editováno: , autor: Camel80
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...