Přejít na obsah

Výroba


Jan R.

Doporučené příspěvky

Tak já objednával 10/21,  doba dodání 44 - 54 týdnů, Style 1.5,  závěs, paket špatné cesty, bezdrát smartlink, rezervní kolo, - dealer zatím neví, cena po slevě  510t., firma bere víc aut, tohle bude soukromé, firemní oktávky  - poslední objednávka z 04/22 - doba dodání cca 12/23.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

již brzy se stanu novým majitelem nové Scaly. V pátek mi dealer potvrdil, že ji již obdržel z výroby. Objednáno 22.9.2021. Tzn. dodáno za 268 dní. To je skoro jak těhotenství. :-) Takže je malinko nedonošená. Snad bude v pořádku :-D

 

Scala Style 1,0 TSI 81kW - automat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@HonzaWTake gratuluji k "nedonosene" Scalce 😁😁. Mam objednanu taky 81kw jen v manualu. Mas Style nebo Ambition? A pripadne jakou pripl.vybavu? 

Od 25.tydne bude ve vyrobe modelovy rok 2023. Jsem dost zvedavy na zmeny.  Vim, ze zde zmeny byly uvedeny, ale nejak mi vetsina moc nerekla, Dcc, Acc atd  😂

Dat.objednavky me Scalky 23.12. To si jdu koupit cepici s dlouhym ksiltem, mam se jeste navyhlizet 😂😂

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Jan nam objednanu Stylku, 1.0tsi 81kw a k tomu par serepetek za cca 70tis. Nic velkyho, je to sluzebak, ale tesim se na ni ;). Koncova cena v prosinci 2021 byla 549tis.

Nicmene terminy vyroby, ktere se blizi 1 roku od objednani, jsou hrozne. Soukr.bych to asi nedal...

Tak uvidime @Snowboarder, kdy nam ty boleslavsky perlicky dorazi 😉😉

Editováno: , autor: Camel80
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Dnes jsem se stavil za dealerem - objednáno loni koncem října, původní termín dodání 34-43 týdnů,  díval se do plánu výroby,

prý jeden čas tam byl termín 48 týden letos, teď tam visí 28 týden příštího roku, ale prý se to může změnit. 

Vzhledem k termínům na firemní leasingové Octavie - kolega objednával v dubnu a má dostat příští rok před vánoci ,

to není překvapení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, radek253 napsal:

Dnes jsem se stavil za dealerem - objednáno loni koncem října, původní termín dodání 34-43 týdnů,  díval se do plánu výroby,

prý jeden čas tam byl termín 48 týden letos, teď tam visí 28 týden příštího roku, ale prý se to může změnit. 

Vzhledem k termínům na firemní leasingové Octavie - kolega objednával v dubnu a má dostat příští rok před vánoci ,

to není překvapení.

A jakou výbavu jsi objednával?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...