Přejít na obsah

Výroba


Jan R.

Doporučené příspěvky

V 21. 10. 2022 na 12:40, Petr L. napsal:

21.7.2022 jsme šli poptávat Scalu, upavila se konfigurace z již předobjednaného vozu, předpokládaný termín výroby byl 39-41/22 a dnes volal prodejce, že auto je na salonu.

 

Ptal jsem se prodejce a auto bylo objednané v 20 týdnu 2022.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak dnes jako z nenadani. Auto dorazilo na prodejnu. Po necelých 12. měsících. Přebírat ho budu ale až v půlce března. Dřív se z práce nedostanu a taky na Fabii mi končí úvěr 7.3. Nu ale auto je a to ještě začátkem ledna nebylo vidět kdy vůbec půjde do výroby. 

  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Dnes jsem se jen tak stavil u prodejce(v Car Glass mi lepili důlek ve skle na firemní Oktě), a ejhle, auto je prý vyrobeno

a čeká na dopravu, přitom loni v prosinci jsme se dívali do pořadníku, a bylo zařazeno na 28. týden tohoto roku.

Objednáno začátek listopadu 21. Jsem zvědavý, jestli dodrží objednanou výbavu(Style 1.5 , paket pro špatné cesty,

bezdrát smartlink - asi nebude, závěs, zadní sedadla s výklopnou područkou, top led světla).

Vyjde to akorát, jak odevzdám firemní Oktu a odejdu do důchodu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také mám objednaný paket pro špatné cesty, akorát motor mám 1.0 81. Bezdrátový smartlink bohužel nebude, to máš celkem jisté, ale vše ostatní bys mít měl. Já jsem sám zvědav. Zítra jdu vyřídit, domluvit odkup Fabie+plus dořešit akontaci atd. No a v pátek bych rád vyzvedl. Čekání od objednání byl rok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já objednával na konci listopadu 1.5TSI Monte Carlo a napsali mi tam dodání přesně za rok. Před měsícem jsem posílal dotaz na prodejce (Auto Louda), zda bych si mohl doobjednat packet, který nebyl v té době k dispozici (Asistovaná jízda 1,5 zejména kvůli Side Asisstu). Bohužel mě odradili s tím, že by museli stornovat, zadat novou objednávku a šel bych prý zase na konec fronty. Tak jsem to radši skrečoval... teď se mi zdá, že jsem to měl risknout. 😀 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...