Přejít na obsah

Výroba


Jan R.

Doporučené příspěvky

Nene. Oba vozy je mají ve výbavě Monte Carlo a v případě Kamzika ještě ve výbavě Scoutline. Zajímavé, na Slovensku jsou od Style běžné a dají se objednat i do nižších vybav. Asi jich nechtějí tolik objednávat když bude facelift, nebo dodavatel nestíhá.....bůh ví. Ale trošku mě to trápí. Vypadá to dobře, když svítí i ta část na kufru. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, Snowboarder napsal:

No koukal jsem a na Slovensku to je ve Stylu úplně jinak vybavený auto. Smutný no. 
jinaak moje čekačka od 9/21, auto do výroby přelom 12-1/22-23, k vyzvednutí tudíž asi konec 1/23😀 upřímně? Jsem nasranej. 

Jsem myslel, že tak dlouho se čeká pouze na Octavku. Koukám kolik moc jsem si ušetřil nervů, ale zadarmo jsem to taky neměl, když jsem před rokem kupoval a bral skladovku (co zbylo), tak jsem se vzdal výrazné slevy (firemní benefit), nevěřil jsem že se situace tak zásadně vylepší a že mi auto dodají na jaře, jak říkají a jak jsem ho potřeboval, ona se naopak s válkou na UA ještě zhoršila...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

@Snowboardertobe  Xkrat menili termin vyroby? To snad ne. Myslel sem, ze kdyz jednou sdeli termin vyroby, tak je to definitivni. Myslim teda info ze Skodovky prodejci o terminu vyroby auta...🤔.

U nas ve firme, kdyz dostali info o terminu vyroby F3 combi, tak auta pak skutecne dodali dle terminu. Bylo jich 12ks a dosly pred dvema tydny. Scaly jsou objednane pouze 3, ve stejne vybave, jako jsem uvedl vyse.

Jaky mas aktualni termin? 

Editováno: , autor: Camel80
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Camel80 aktuálně 1-3. týden v lednu. Ale chvíli tam bylo 46-48. teď v listopadu. Už jsme si s prodejcem z toho dělali legraci. A ano, termín měnili opravdu několikrát. Z původního červnového jsem dopadl takhle. Nikdo neví, proč to tak je. Jakoby si ta výroba žila vlastním životem a nikdo to neřídí. Ale na druhou stranu se někomu stalo, že mu auto vyrobili za 2 měsíce. Ani už nevím, jestli se na to auto vůbec těším. 😕

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Pridavam aktualizaci k v prosinci  2021 objednane Scale 😁

Dnes rano info, ze auto bude dodano "zacatkem" ledna 2023. Presny termin vyroby nevim, mam pouze info od prodejce o dodani na na firmu.

Jsem fakt zvedavy, jaka bude realita 😁😁

@SnowboarderJak to vypada u tebe? Nejaky progres? 🙈

 

Editováno: , autor: Camel80
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Objednáno koncem října 21, původní doba dodání 43-54 týdnů, před měsícem návštěva prodejce, posunuto na 28 týden (červenec)

23,prý se uvidí, zatím mám čím jezdit(služebák do konce března), v garáži O2 z r 2006(bývalý služebák), tak zatím neřeším parkování,

byla firemní sleva.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravim vsechny cekajici :-)), u me zatim zadna zmena, plati neurcity termin dodani zacatek ledna...

Nicmene jedna info od prodejce preci jen dorazila a prekvapive negativni. Bezdratovy smartlink nebude, nejsou dily (cipy), nevim. Bud berte nebo muzete odstoupit od smlouvy...🧐🧐😤. To je hrozne jednani. Uz se na nove auto prestavam tesit. Co jeste dalsiho prijde. Treba lita kola nebudou? Dostanete plechace?🤔

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikdy jsem konkurenci nesledoval, Scala byla první model od Škody a jedna z prvních z koncernu co měla bezdrát, nevím kdo z ostatních značek tohle nabízí, ale pokud by bylo něco ve stejné ceně a třídě i s bezdrátem, asi bych objednávku zrušil a lovil v jiným rybníce, už ten přístup by mě nehorázně na.ral.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@vormenMas recht. U me se jedna o sluzebak, takze cekat neni mym rozhodnutim. Nicmene tohle v podstate vydirani ze strany Skodovky je ubohe...

Byt to soukr.objednavka, tak uz se na ne davno vyprdnu. Jsem opravdu velmi zvedav, zdali je Skodovkou zvolena cesta spravna. Cas ukaze.

Faktem je, ze cekat na auto nizsi stredni tridy rok a vice je hrozne...🤨.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...