Přejít na obsah

Střešní nosič SIII Combi


deto

Doporučené příspěvky

Ahojte,

planujem kupit priecniky na S3 combi, primarne na vozenie bicyklov (len po okoli). Aku znacku a typ doporucujete? S cim mate dobre skusenosti?

 

Zatial mam vyhliadnute original Skoda pripadne Thule. Neviem ale ako su na tom s hlukom ak budu bez nakladu :)

 

Diky za vase nazory.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Thule neni o moc drazsi a pokud jde o pricniky na hagusy, nabizi vyrazne plochy profil, aerodynamicky a tichy. Skoda ma vysoky profil a ten je vice slyset. Ale koupil jsem Skoda, jen kvuli zaruce, kdyby byla nejaka mela, aby se to nesvalovalo na prislusenstvi jineho vyrobce. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A je original Skoda vyrazne hlucnejsi v kabine nez ked sa ide bez priecnikov?

 

Thule ma celkom slusnu ponuku priecnikov, nicmene cenovo zacinaju jemne pod originalom a koncia takmer na dvojnasobku. Coz nie je problem ak to bude naozaj dobre :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pouzivam thule wingbar (tie take ploche) a som spokojny.

Sada priecnikov a patiek na hagusy O3 RS combi ma stala nejakych do 200 eur.

Pasuju mi aj na sukromny Passat B7 combi, aj na tatkov S3 combi, takze ich obcas este pouzivame - inak by som ich predal. 

Na S3 sedan boli priecniky tesne kratke, takze som kupoval celu sadu za nieco nad 200 eur. 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pouzivam pricniky Thule Aero Bar - 120cm starsi typ se zamkem v zaslepce. Zaslepka se povytáhne a slouží k utahovani patek.

Koupil jsem je starsi a sjednotil klice s veskerym prislusenstvim a jsem maximalne spokojen. Jeden klic, zadne naradi, nasazeni/demontaz otázka par minut. Cista prace. Parada.

 

Pokud se pouzije zaslepovaci gumovy profil do nezakryte T drazky, tak při rychlostech do 130km/h není téměř slyset.

 

Na internetu se kousky v dobrem stavu daji bez problemu sehnat kolem 2000Kc.

Editováno: , autor: OnMiT312
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi som sa rozhodol, ze pojdem do Thule.

 

Predbezne som vybral:

Thule WingBar Evo 118

Thule Evo Raised Rail 

Thule Pro Ride 591 alebo 598

 

Este by som mal dotaz k systemu One-Key system. Daju sa zamky dodatocne dorobit/dokupit? Patky uz to maju by default, takze by som to chcel rozsirit aj na drziaky na kola.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...

ja som pouzival na Superb 3 Sedan priecniky dlhe 135 cm (Thule Wingbar 962B).

dokazal som tam osadit aj 118 cm (Wingbar 961), no to bolo vpredu natesno a nevedel som na priecniky dat tie plastove krytky na okrajoch. 

tie kratke som mal z O3 combi z hagusmi, tak som potom dokupil tie dlhsie. tie kratke mi pasuju na passata combi s hagusmi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...