Přejít na obsah

Cúvacia kamera Rapid liftback 2018


sveco

Doporučené příspěvky

nie je. Rapida som síce nerobil, ale Fabia 3 už asi 5 či 6 kúskov, krátka a hlavne kombi. ani jedna nič nemala..

to prípravou mu uverím maximálne to, že ak má zadný stierač, nemusia sa ťahať hadičky až od motorového priestoru, kde je nádržka na zmes do ostrekovačov. nič viac

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Rapidu 2012 mám čínské MMC a čínskou zadní kameru v madle 5. tých dveří. Protáhnout videokabel byl pěkný porod, nejhorší to bylo protáhnout pátýma dveřma a tou gumovou průchodkou do kabiny. Pak je potřeba sundat obložení C- sloupku a provlilnout kabel k podlaze. Možná by to šlo i pod čalouněním štřechy ale to jsem nezkoušel. Pak jsem kabel podvlík pod plasty krytí vnitřních prahů až dopředu a za schránkou k MMC. Napájení kamery jsem napojil na káblík pravého couvacího světla. Tak půlden práce a odřené a poškrábané ruce od plechů pod čalouněním.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...