Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
sveco

Cúvacia kamera Rapid liftback 2018

Doporučené příspěvky

Ahojte,

chcem sa spýtať či je spravená pred príprava pre montáž cuvacej kamery pre rapid liftback zo zadným stieračom.

dakujem vopred 

Robert

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky

ak nie je ani pre reproduktory, myslíš že pre kameru sa obťažovali? musíš všetko dorobiť

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ono to neni o tom se obtezovat, ale o nakladech. Ten svazek by neco stal. 

A jak by se ti libilo platit za svazek pro kameru, kdyz bys ji nechtel domontovat? Nelibilo, ze. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

no lebo kamosovi to spominali v predajni . chcel si to dat spravit a povedali mu ze tam je predpriprava ale iba pri modeloch zo stieracom.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

nie je. Rapida som síce nerobil, ale Fabia 3 už asi 5 či 6 kúskov, krátka a hlavne kombi. ani jedna nič nemala..

to prípravou mu uverím maximálne to, že ak má zadný stierač, nemusia sa ťahať hadičky až od motorového priestoru, kde je nádržka na zmes do ostrekovačov. nič viac

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

V Rapidu 2012 mám čínské MMC a čínskou zadní kameru v madle 5. tých dveří. Protáhnout videokabel byl pěkný porod, nejhorší to bylo protáhnout pátýma dveřma a tou gumovou průchodkou do kabiny. Pak je potřeba sundat obložení C- sloupku a provlilnout kabel k podlaze. Možná by to šlo i pod čalouněním štřechy ale to jsem nezkoušel. Pak jsem kabel podvlík pod plasty krytí vnitřních prahů až dopředu a za schránkou k MMC. Napájení kamery jsem napojil na káblík pravého couvacího světla. Tak půlden práce a odřené a poškrábané ruce od plechů pod čalouněním.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se