Přejít na obsah

Zadní tlumiče 4x4


miroussm

Doporučené příspěvky

Zdravím a prosím o radu...

Dnes jsem vyměnil zadní tlumiče, mám Octavii II 4x4, pravděpodobně s paketem pro špatné cesty. V prodejně jsem koupil tlumiče podle VINka, značku KYB 349137. Jenže po namontování je auto vzadu vyšší o cca 3 cm, oproti předku a xenony mi svítí 2 m před auto a vidím prd..

Může mi někdo poradit, co je špatně? nemůžu dohledat, jestli jsou to správný tlumiče, na některých eschopech jsou totiž vedeny pro Yeti..tak z toho mám hlavu jako pátrací balón...

 

Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

já mám opačný problém, mám oct scout, mám podle win origo předky na špatné cesty a je o tři cm kratší, takže by mi to zaprvé snížilo předek plus by byla pružina hodně zmáčklá( pokud by ji tam vůbec dostali), jaký máš rv? něco jsem četl že model 2007 se už nevyrábí a dává se tam jakoby "náhražka" originál, ale jiné označení, jen nevím pod čím to najít délky nikde neuvádějí

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...