Přejít na obsah

Subwoofer nefunguje


Doporučené příspěvky

  • o 1 rok později...

tak jsem to dnes zkoušel u svého auta a zřejmě jsem hluchý já a nebo patřím do skupiny těch kterým to nejde.

žádné dunění nebo nějaký zvuk, který by měl připomínat subwoofer jsem nepostřehl. Zkoušel jsem si sednout i na zadní sedačky a to samé, je fakt že na nich nesedávám, tak se mi zvuk zdál takový tišší. Budu se muset na to opravdu taky podívat, případně podívat do nastavení v columbusu a trochu si s tím pohrát. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dufam,ze to plati na temu Superb,lebo praveze tam ziadna korekcia vpred a vzad potrebna ako dokaz ci hra,potrebna nieje.Standartne mam subwoofer ak jazdim sam na +4,+5 a to ho vtedy pocuje kazdy,aj ten,kto ide nieco nakladat do kufra.Skor ak veziem vzadu osadku,musim ho stiahnut na +3+2,tak je vyrazny.,doslova otravny.Ak ho teda niekto v Superbe nepocuje,ma ho bud stiahnuty na opacnu,minusovu hodnotu,alebo ho ma ozaj nefunkcny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...
  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...