Přejít na obsah

Příprava pro tažné zařízení - kabeláž


Mics0d

Doporučené příspěvky

Ahoj, chtěl bych se zeptat ohledně kabeláže při balíčku “příprava pro tažné zařízení”. Při rozebírání plastů na levé straně v kufru je nějáky kabel, viz fotky. 

Když jsem chtěl jednou dodělávat tažné, tak mi bylo řečeno, že v tom balíčku není kabeláž, ale jenom silnější baterka, větrák atd. Diky moc za info všem co ví k čemu je ten kabel. 

350CBBB0-3EEF-414E-A3D4-050B69083FA1.jpeg

49D287D6-0A1F-4839-8137-A5AB08790759.jpeg

9472E2C4-EC26-4DA6-A274-03EFB57165AA.jpeg

Editováno: , autor: Mics0d
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky, ja jsem si to myslel, ale kdyz jsem drive volal do skody pro info kolik stoji dodělat tažné, bylo mi řečeno, ze elektrika tam neni natažená, tak proto se divím.  

 

Nekdo tu psal, ze v tom balíčku je alternátor lepsi, ventilátor vetsi, zadni pružiny tvrdší/unesou vic, otvor v narazniku uz, pojistky nachystane s kabeláží az k podpehu. 

Editováno: , autor: Mics0d
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To si nemyslím, že tam je. Kdysi proběhla zpráva o legendě, že OI mají i pevnější obal převodovky, kdeco posílený, no a pak se ukázalo, že to není pravda (protože takovou legendu v součinnosti 1.9tdi by chtěl každej (veteránista)). Upřímně, nevím, k čemu by tam byl silnější akternátor, aku, v případě že se jedná o mainstream, tedy 7-polovou zásuvku. Zatím jsem neviděl, že by podle exitence tažnýho někdo dohledával extra jiný čísla dílů v Etce apod. Pochopil bych jedině lepší brzdy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jestli to bude 7, nebo 13 pól uz záleží na koncovce ne? Nebo na 13 pól je neco spesl potreba v kabelu? Musim se poptat jeste jednou v autorizaku a rict i o tom kabelu. Jinak diky za info :) 

Editováno: , autor: Mics0d
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po namontovaní ťažného mi v servise povedali že som mal predprípravu na montáž TZ. Pýtal som sa v čom je rozdiel.Povedali mi že el. vedenie čo ide ku zadným svetlám má v LZ blatniku spojku na rozpojenie.A to je všetko.Ale bolo to na octavii2.

Podle VIN-PR tam nemám nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 roky později...
  • o 3 týdny později...

Když už mi to vyskočilo v emailu, tak také po dlouhé době zde odpovím. 

Ohledně přípravy, tak je zahrnuta i již vyříznutá díra včetně krytky. Takhle to mělo mé vozidlo 11/2016

Měl jsem v konfiguraci přípravu a určitě byla podmínkou, jinak bez ní to vozidlo nemá. 

Úplně stejně to je teď u nových vozů, také je potřeba dodatek skrze nějaké dodatečné věci. 

Editováno: , autor: Mics0d
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Chystám se dodělat tažné, jsou dvě možnosti elektroinstalace, 1. typová sada na dodělaní s kódováním nebo 2. univerzální canbus přípojku. Zajímají mě vaše názory na verze, samozřejmě univerzální je levnější a jednodušší na připojení, ale nevím zda by auto při mechanickém odpojení senzoru nevykazovalo chybu. Nemá to někdo neorigo zapojené?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...