Přejít na obsah

Columbus nenabíhá


Doporučené příspěvky

Dobrý den,  

 

prosím Vás v čem může být problém, když nastartuju auto, a rádio ( navi a celá jednotka rádia ) nenaběhne. Ještě ke všemu, uvítací logo škoda je v půlce obrazovky rozpůlené a spodní část je uskočená do boku o půl obrazovky jinde. Tři dny funguje normálně a tři zas dělá tohle. Jak se tomu chce. Zkoušel jsem přehrát i software radia ale nic. Mám superb 2014 L&K kombi 4x4. Dík za každou radu.

20190218_120122.jpg

Editováno: , autor: David Flídr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som mal teraz problem taky, ze cestou domov som ho sam vypol, cize svietil iba cas. Na druhy den som isiel dlhsiu trasu, tak ze zapnem radio a ono nic, uplne cierne, ani cas. Akurat ked som ho zapinal a vypinal, tak som si vsimol, ze na Maxidote mi nabieha kompas, aj telefon sa sparoval a dalo sa volat cez  BT. No potom som auto odstavil na par hodin a cestou spat mi uz nabehlo normalne. To sa mi stalo tusim uz druhy krat, prvy to bolo mozno niekedy rok-dva dozadu az.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 25. 2. 2019 na 8:09, matelkoxxl napsal:

Ja som mal teraz problem taky, ze cestou domov som ho sam vypol, cize svietil iba cas. Na druhy den som isiel dlhsiu trasu, tak ze zapnem radio a ono nic, uplne cierne, ani cas. Akurat ked som ho zapinal a vypinal, tak som si vsimol, ze na Maxidote mi nabieha kompas, aj telefon sa sparoval a dalo sa volat cez  BT. No potom som auto odstavil na par hodin a cestou spat mi uz nabehlo normalne. To sa mi stalo tusim uz druhy krat, prvy to bolo mozno niekedy rok-dva dozadu az.

Alespoň vím že nejsem sám. Nevíš jak závadu odstranit? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...