Přejít na obsah

Změna alu - nejsou v TP


winkcz

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...
V 22. 2. 2019 na 14:49, Patrik1971 napsal:

Ak to tam neriesia,mozes byt iba rad.

A aha,v akej akcii maju paradne origo 18"disky:)

https://eshop.skoda-auto.com/cz/cs/b2c/hlinikove-disky/kolo-z-lehke-slitiny-cassiopeia-18-3v0071498a-hz9x/0/1/24/43/1001

Akurat pozeram,ze u teba su riadne drahe:o

https://pood.skoda.ee/et/a/valuvelg-cassiopeia-8jx18-et44-119

 

 

Také se mě líbí a mám je v černé. Ale asi mám špatné kusy, každý rok při přezutí servis zápasí s vyvážením, vyvážit pořádně nejdou. Vždy přezuji, vyjednu, za týden jedu převážit a teprve poté to sezónu jakž takž vydrží. Řešil někdo něco podobného?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jistě, ale nepíši sem nic neověřeného. 2x za sebou jsem přehazoval celou sadu jedněch zimních a jedněch letních pneu z Paegasus na Casiopea a obráceně právě proto, abych věděl, jak se to chová. Na Paegasus nikdy žádný problém, na druhých s se přední kola vždy musela převážit, na zimních i na letních. Pak už mě to nebavilo a zimní zůstaly na Paegasus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, signoflife napsal:

 

Také se mě líbí a mám je v černé. Ale asi mám špatné kusy, každý rok při přezutí servis zápasí s vyvážením, vyvážit pořádně nejdou. Vždy přezuji, vyjednu, za týden jedu převážit a teprve poté to sezónu jakž takž vydrží. Řešil někdo něco podobného?

 

To je prece kravina. Musi to byt pneumatikama nebo bys musel brat porad diry aby se vyvazeni aspon trochu rohazelo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kravina je o něčem psát, že je kravina, když jsem to neviděl. Mě to taky nedává smysl, ale prostě se to tak chovalo. Řešil jsem to při první výměně kol, od té doby letní vyvažuji nadvakrát. Variant je více, může být i méně šikovný technik nebo se pohádá s manželkou, než jde na naše kola.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...