Jump to content
winkcz

Změna alu - nejsou v TP

Recommended Posts

Tak potvrdene cierne na bielom. V TP zapisane vsetky rozmery.

18stky su na superbe. Ak by niekoho zaujimalo...superb s paketom pre zle cesty a 18stky.

20190608_180533.jpg

• Upvote 1

V 22. 2. 2019 na 14:49, Patrik1971 napsal:

Ak to tam neriesia,mozes byt iba rad.

A aha,v akej akcii maju paradne origo 18"disky:)

https://eshop.skoda-auto.com/cz/cs/b2c/hlinikove-disky/kolo-z-lehke-slitiny-cassiopeia-18-3v0071498a-hz9x/0/1/24/43/1001

Akurat pozeram,ze u teba su riadne drahe:o

https://pood.skoda.ee/et/a/valuvelg-cassiopeia-8jx18-et44-119

Také se mě líbí a mám je v černé. Ale asi mám špatné kusy, každý rok při přezutí servis zápasí s vyvážením, vyvážit pořádně nejdou. Vždy přezuji, vyjednu, za týden jedu převážit a teprve poté to sezónu jakž takž vydrží. Řešil někdo něco podobného?

To jistě, ale nepíši sem nic neověřeného. 2x za sebou jsem přehazoval celou sadu jedněch zimních a jedněch letních pneu z Paegasus na Casiopea a obráceně právě proto, abych věděl, jak se to chová. Na Paegasus nikdy žádný problém, na druhých s se přední kola vždy musela převážit, na zimních i na letních. Pak už mě to nebavilo a zimní zůstaly na Paegasus.

před 13 hodinami, signoflife napsal:

Také se mě líbí a mám je v černé. Ale asi mám špatné kusy, každý rok při přezutí servis zápasí s vyvážením, vyvážit pořádně nejdou. Vždy přezuji, vyjednu, za týden jedu převážit a teprve poté to sezónu jakž takž vydrží. Řešil někdo něco podobného?

To je prece kravina. Musi to byt pneumatikama nebo bys musel brat porad diry aby se vyvazeni aspon trochu rohazelo

Kravina je o něčem psát, že je kravina, když jsem to neviděl. Mě to taky nedává smysl, ale prostě se to tak chovalo. Řešil jsem to při první výměně kol, od té doby letní vyvažuji nadvakrát. Variant je více, může být i méně šikovný technik nebo se pohádá s manželkou, než jde na naše kola.

Tiez som po nich pozeral, ale zohnal som pegasusy za lepsiu cenu. Daval ste kontrolovat disky?