Přejít na obsah

Cena mot.olej v AS & vlastní olej.


ski1961

Doporučené příspěvky

Přátelé,

vzhledem k tomu, že jsem neobjevil v sekci F3 žádné podobné téma, ale v mnoha jiných podobných se často debata stočí tímto směrem a všichni víte, že admin nemá rád, když se debata dostane jinam, než o čem je založené téma a plně s ním souhlasím, tak jsem si dovolil založit toto vlákno.

 

Můžete sem psát Vaše zkušenosti, které s tímto máte. Jaké ceny  oleje si účtují v servisech, které jste navštívili nebo naopak, protože ceny v jednotlivých AS jsou dost rozdílné, jaké servisy nemají s vlastním olejem problém, protože je jich čím dál méně apod.

 

Začnu sám s tím, že vlastní olej zatím berou ve firmě OKIM ( Louny,Lovosice a Ústí n.Labem ) osobní zkušenost mám z Loun, kde nemají s vlastním olejem žádný problém a ani nestrašili zákazníka ztrátou záruky a podobnými kecy.

 

 

  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Autocentrum Jan Šmucler Plzeň, cena cca 750/l. Vlastní olej povolen, aspoň tak tomu bylo loni v srpnu a doufám, že to bude tak i letos, kdy se opět chystám výměnu oleje, jinak měním servis. 

 

Jejich cena je strašná no, stejně asi jako všude jinde, jednou když jsem si tam byl koupit origo držák multimédií a pan přede mnou chtěl jen olej na dolití do O3, tak mu řekli, že nejmenší dělají litrové balení a cena je za cca 750. Chudák pán se jen divil, otočil se a šel pryč. Chtěl jsem mu říci ať jde cca 100 metrů vedle, kde je prodejna škoda díly a tam ho mají cca za 200 Kč ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

obepsal jsem nějaký servisy emailem, jedná se o oblast Pardubice a okolí:

Auto Mercia v Chrudimi bere vlastní olej --> "výpalný" 500 Kč s dph

Auto Louda - směr Staré Hradiště --> berou, ale s dovětkem "Vlastní olej tolerujeme,ale nedoporučujeme z důvodu neznámé kvality oleje a v případě záručních oprav může být problém s uznáním záruky."

Autocentrum Barth Pardubice--> "Ohledně Vašeho dotazu na vlastní olej, tak to již naše firma nenabízí"

Dryml Pardubice --> "Olej donesený zákazníkem bohužel neakceptujeme."

Hybeš Dřenice --> "Vlastní olej neakceptujeme i když je v originálním balení."

Olfin Car Hradec Králové --> "Ano, akceptujeme vlastní olej ale účtujeme si likvidační poplatek 400,- bez DPH."

Editováno: , autor: hrocja
edit velikost písma
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ado autodruzstvo f-m -> akceptuji vlastni olej a neni problem s vlastnim oleje. Maji shell. stal 407 korun/1L za olej s penym intervalem (norma 502.00, 505.00) a LL - 800, 900 korun za 1L

Lellek Gliwice -> akceptuji vlastni olej jen musi splnit normu Vw pro Vas vuz, vas interval. Maji Castrol edge profik LL , baleni 1L stoji 100 zloty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

V ostravském Unicaru s olejem problém nemaj, auto Dubina ma i presto ze auto už bylo po záruce!

Koupil jsem 4 l pro pevný interval za 450. V Unicaru mi nabízeli 1l za 450 :blink:. Ale vlastní bez řečí vzali.

Ovšem pozor servis určuje  likvidaci nezezpecneho  odpadu. V Unicaru šlo opar desetikorun. Ale věřím že jinde to mužou být stokoruny.

Za mě v Ov Unicar :palec2:.

Editováno: , autor: zwan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkušenost jednoho zákazníka z Autosport Kučera v Liberci..olej samozřejmě neberou a jejich běžná cena oleje LL 5w-30 neuvěřitelných cca 1.000,-/litr,ale dostal krásnou slevu za to, že tam měl známého 25%, takže ho litr vyšel jen na cca 800,- ? ..to je smutný rekord, nejdažšší do té doby jsem zatím viděl bylo cca 850,-/litr..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 27. 2. 2019 na 10:45, Petr AMF napsal:

Ad spojovací Praha, také může být vlastní olej a ještě se osobně mužete dívat jak Vám ho vymění.

 

Petre, takovy servis je jako zlato. Malo kde muze divat co dela mechanik. Vsude je to zavrene nebo v jiny zpusob zakzane.

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, MilanHos napsal:

Třeba tam ten známej zná všechny a 25% sleva je standart co ty víš. Je to jako wow efekt Black Friday, že těch 800 je v podstatě the best price.

A navyse ho odrbkali este raz, ked mu dali 25% zlavu z 1000Kč. Tak cena mala byt 750 za liter. lol

Editováno: , autor: ronskispeed
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...