Přejít na obsah

Cena mot.olej v AS & vlastní olej.


ski1961

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

No najprv zozenies papier od predajcu oleja odkial kupil olej. Potom pri kazdej vymene oleja zavolas pravnika(notara) , olej sa naleje do motora, zvysok sa odlozi a zapecati pravnikom notarom. Uz myslim ze niekde tu to bud find ncne nev6hodne. 

Stane sa nieco z motorom. Zoberie sa zablombovany olej a da na rozbor, olej bude ok, skodovka ti uzna garanciu (osobne si myslim ze bez sudu to nepojde tak budes 12m bez auta) horsi pripad olej bol pancovany. Zase sud z predajcom, on to hodi na dodavatela budes ma 4roky pokazene auto a nakoniec si to opravis za vlastne. 

A to sa oplati ze. 

 

V kazdom pripade vlastny olej pada zaruka na motor a vsetko co suvisi z olejom. 

Editováno: , autor: atlan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No polopravd.

Pokud bude problem s motorem ktery lze hodit na olej tak se hned podivaj zdali nahodou nebyl olej vlastni.

Pak zbyva provest zkousku oleje co zbyl  vmotoru.

Ale ani napln z AS neni zaruka. Cokdyz tam zakaznik dolil byt nevedome jiny olej, za 2 roky se to klidnemuze stat..

Ale timo se jiz oddalujem od puvodniho tematu.

Konec.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 12/12/2019 at 10:45 PM, hrocja said:

Zkus Auto Mercia Chrudim, brali vlastní olej, ale výpalné cca 350kc ?!

Už neberou. Louda nebere, Barth Dubina nebere (prý "začalo se to množit" - takže klesaly marže.) Barth HK bere! 27.12. here I come!

@atlan Můžeš to tak zkusit. Většinou se s tebou nebudou bavit.

@Bikes Právě o ten olej mi jde. Mít vybavení včetně jámy, vany atd., tak do toho asi jdu. U novějších aut bez nakódování intervalu už těžko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U firemních aut cenu oleje v servisu nikdo moc neřeší ale pokud mám auto svoje soukromé a servis souhlasí že si donesu olej vlastní,  získá si mě

jako zákazníka i po 5ti leté záruce,pokud mi řekne že vlastní olej nemohu tak si ho vyměním sám.

Přijímací technik zkontroloval správnou normu oleje,originál neotevřený obal,žádné výpalné,v zakázce poznámka olej vlastní dle normy VW.

Cena za práci asi 415 + 255 za olejový filtr,nic víc.Pokud to tak zůstane, k "Auto Racek HB" budu jezdit.

Použitý olej tento,prý bez vlivu na záruku.

 

image.thumb.png.e06083664a6b7cc3ee0a2a69ed78c20b.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 58 minutami, Johny.z napsal:

@zwan: teda, já bych pod auto na heveru nevlezl. Natož se u něj snažit povolit šroub na vaně - maličká sedmisetkilová 106 se mi z heveru zhoupla, když jsem povoloval těhlici, a fakt bych pod ní v tu chvíli nechtěl být, to bych si už raději kvůli výměně oleje pořídil nájezdové rampy.

 No já taky pod auto na příručním heveru/zvedáku nelezu. Ale pro domácí výměnu oleje, nebo cokoliv pro práci pod autem jsem si pořídil 2 malé nájezdové rampičky a od té doby je používá na výměnu oleje celá moje rodina viz odkaz: https://www.ahprofi.cz/najezdova-rampa-tandem.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
V ‎17‎.‎12‎.‎2019 na 17:13, bouchy napsal:

Už neberou. Louda nebere, Barth Dubina nebere (prý "začalo se to množit" - takže klesaly marže.) Barth HK bere! 27.12. here I come!

@atlan Můžeš to tak zkusit. Většinou se s tebou nebudou bavit.

@Bikes Právě o ten olej mi jde. Mít vybavení včetně jámy, vany atd., tak do toho asi jdu. U novějších aut bez nakódování intervalu už těžko.

 

Barth Dubina ještě v únoru 2019 akceptoval vlastní olej, nosil jsem jim tam Shell Helix Ultra a neměli s tím vůbec problém. Dokonce i vlastní zapalovací svíčky (byly originál) na TSI akceptovali :) No nic, tak to vyměním v garáži na jámě. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v Bratislave v Škodovke na Dolnozemskej vymena oleja mimo servisny interval po prvych 10 000 km cena 180€ (vsetko od Škoda - olej, filter, skrutka..., praca). Cena s vlastným olejom cca 50€ (filter, skrutka..., praca).

 

Obdobna cena aj v Škoda Nové Zámky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...