Přejít na obsah

Cena mot.olej v AS & vlastní olej.


ski1961

Doporučené příspěvky

Já poslal dotazy na 11 autorizovaných servisů Škoda v Ostravě a okolí. S tím že dodám originální VW olej v 5l baleni za 989 Kč Odpovědělo 8 servisů. Vlastní olej propustily 3 servisy. A zbylých 5 servisů chtělo za jejich olej od 530 do 650 Kč za litr s DPH. Na servis jdu 12.2.2020, tak jsem zvědavý. Budou se měnit i svíčky.

Prostě podnikatelský záměr??? jak oholit soukromníky. U služebních aut těch 650 Kč za litr sudoveho oleje nevadí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedu na Hlučínskou, mám to blízko bydliště a jezdil jsem tu s formanem. Jinak Autodružstvo FM jak na Brandlové, tak i na hlučínské bez poplatku za likvidaci oleje. ADIV bere vlastní olej a chce 500 Kč za likvidaci oleje. Zítra večer budu chytřejší.

  • Líbí se mi 1
  • Díky 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz sedmi rok jezdim k Autodruzstvo FM a vzdy berou muj olej, a nic neplatim za likvidaci.

V pripade  prineseni vlastniho oleje (Castrol), zbytek  dostal jsem.

V pripade prineseni oleje znacky  Shell helix ultra, zbytku nedostal jsem.  Teho neresim. Olej byl levne  kupeny. Ted' nosim Castrol bo muj motor ma ho rad.

 

Z kvuli oleje Autodruzstvo FM muze mit vice zakazniku nez zbytek. Jeste adiv muze mit trochu zakazniku. Zbytek muze nemit nic.

Editováno: , autor: TOMUS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V OV jsem se v roce 2018 domluvil s Unicarem byla tam likvidace oleje za asi 50 Kč. V roce 2019 už chtěli 500 ale pořád se to vyplatí. Vozim si vše a platím jen praci. Ale už v roce 2018 bylo auto po záruce!

Pokud tento rok odmítnou jedu jinam.

@ralff písní co ti odpověděli.

Ps: taky si vozim  Shell a nikdy mi nedali zbytek. Zarazilo mě to tak se ptal, tvrdili že to máj akorát 4l.

Auto dubina me odmit uz v roce 2018 ..

 

Editováno: , autor: zwan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obvolal som v ramci Bratislavy niekolko autorizakov a jeden (AutoBors) mimo BA cca 30km ci si mozem priniest vlastny olej.Nakolko mam 5 rocne auto po 4 rocnej zaruke a nadalej chcem pokracovat v garancii mobility,servis riesim s autorizakom a kazdy mi umoznil vlastny olej s dodatkom,ze garancia mobility mi tym padom zanika.OK,dohodol som si termin v Karirealy kam chodim servisovat od kupy auta s tym,ze to bude bez oleja,bezna servisna prehliadka...diagnostika,podvozok,vymena brzdovky,odvzdusnenie spojky.Garancia mobility mi ostala a olej idem menit k Borsovi kde mozem byt aj priamo pri vymene,co mi v BA neumoznili...bezpecnost a bla bla ?

 

 

Screenshot_2020-02-12-09-09-34-571.jpeg

Screenshot_2020-02-12-09-08-07-995.jpeg

Screenshot_2020-02-11-22-36-19-949.jpeg

20190301_112806.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Auto na Hlučínské, při převzetí auta solidní přístup.

Vrátí min litr motorového oleje (dal jsem 5 l)  a požádal jsem i předání vyměměných svíček, abych věděl v jakém jsou stavu. Ani to nebyl problém.

Tak čekám na zavolání, že ještě neco objevili, nebo že už je hotovo. a pojedu na STK po 4-ech letech.

Dokonce mne objevili v databázi servisu když jsem zde jezdil se svým zeleným Formanem.

Editováno: , autor: ralff
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, zwan napsal:

V OV jsem se v roce 2018 domluvil s Unicarem byla tam likvidace oleje za asi 50 Kč. V roce 2019 už chtěli 500 ale pořád se to vyplatí. Vozim si vše a platím jen praci. Ale už v roce 2018 bylo auto po záruce!

Pokud tento rok odmítnou jedu jinam.

@ralff písní co ti odpověděli.

Ps: taky si vozim  Shell a nikdy mi nedali zbytek. Zarazilo mě to tak se ptal, tvrdili že to máj akorát 4l.

Auto dubina me odmit uz v roce 2018 ..

 

 

U 1.2TSi ea 211 vchazi rovne 4L. Vyjimka je vyssany oleje. V takovem pripade muze byt vice nez 4L oleje

 

před 6 hodinami, ralff napsal:

Auto na Hlučínské, při převzetí auta solidní přístup.

Vrátí min litr motorového oleje (dal jsem 5 l)  a požádal jsem i předání vyměměných svíček, abych věděl v jakém jsou stavu. Ani to nebyl problém.

Tak čekám na zavolání, že ještě neco objevili, nebo že už je hotovo. a pojedu na STK po 4-ech letech.

Dokonce mne objevili v databázi servisu když jsem zde jezdil se svým zeleným Formanem.

 

Spokojeny z prohlidky?

 

@dodge Uz jsem upravil muj prispevek. Vsechno uz rozumis?

Editováno: , autor: TOMUS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes maximálni spokojenost s autorizovaným servisem na Hlučínké. Ochota, pohoda, snaží se. Zcela bez připomínek a zádrhelů porzloužená záruka (na 5 let nebo 100000 km). Autodružstvo-FM na Brandlove (stejný podnikatelský subjekt), sliboval prodloužení záruky se zápisem, že byl použitý donesený motorový olej. ?

Auto hotové po 12-té hodině. Cena 3716,88 Kč. Na ceně se podepsaly svíčky jedna za cca 355 Kč.

Já koupil 5 l Oleje za 989 Kč. Litr oleje vrácen na dolévání (můj motor moc oleje nepapá), dolíval jsem cca 4 dcl oleje.  Po minulé garanče, kdy jsem platil 4 litry oleje po slevě za 600 Kč litr a hladina oleje v motru byla cca 2 mm nad spodní ryzku měrky oleje. Moje cena za 4 l oleje je 791 Kč a hladina oleje v motoru je po garančce na horní ryzce měrky oleje.

Proti litru oleje za 650 Kč jsem ušetřil 1809 Kč, což je při dnešní ceně za litr benzinu 29,90 Kč 60,5 litrů benzinu. ?

Při ceně 530 Kč za litr motorového olrje jsem ušetřil 1329 Kč a to je 44,5 litru benzinu, tedy plná nádrž mojí "RUDÉ JIŘINY". (auto mám červené a bylo mi předáno 15. února a to je v kalendáři Jiřina) ?

Přikládám i foto svíček uložených na mou žádost do kufru auta. Pokud by měl někdo zájem prodám tyto 4 svíčky za 399 Kč silikonovou pastu z demontovaných svíčk nesetřu a dám grátis. ?? + poštovné. Případně předám svíčky v Ově.

FAKTURA ZA SERVISNÍ PROHLÍDKU ŠKODA PO 4 LETECH.jpg

IMG_20200212_183242.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TOMUSi veteráne, pánové z Unicaru v Ostravě na mojí potávku na garační prohlídku neodopvěděli. Věřím, že si můj E-mail nepamatují je to již 4 roky zpět. A tady je moje Unicar story.

 

S Unicarem mám zkušenost, že se musí vícekráte žádat. A než se rozhodnou, tak se musí poradit s majitelem. (Fabku jsem si sestavil v konfigurátoru a následně poptal tento konfigurovaný vůz E-mailem v Ostravě, Olomouci a Praze.)

Dali mi myslím třetí nejvšší cenu E-mailem, tak jsem se k ní jako k jedněm z posledních v Ostravě vypravil na osobní návštěvl. Při mojí osobní návštěvě v Unicaru se na mne vrhli 3 znudění lidé kteří seděli na prodejně Unicaru.  Oni měli času dost na prodejně jsem byl sám, čas jsem měl i já, jako důchodce. Zeptal jsem se, jestli by nešlo něco udělat s jimi navrženou cenou? Zeptali se mne jakou cenu bych si představoval? Já jím sděli nejnižší nabídku, kterou jsem měl od prodejců z Ostravy (cena za Fabku z Prahy byla ještě o 5000 Kč nižší). Tak se smáli, až se za břicho popadali. Já jím řekl, že jim tu nabídku ukážu. Smích byl ještě větší, nevěřili. Tak jsem tu nabídku vytáhnul z tašky.

Oni se přestali smát a začal jsem se usmívat já. Nejodvážnější se mne zeptal, zda si může mojí předloženou nabídku okopírovat pro majitele, Já souhlasil, protože cena této nabídky byla platná 21 dnů. Tak si ji okopírovali a jako Unicar mi po těch 21 dnech nabídli stejnou cenu, se sdělením že Unikar asi padne do insolvence. Tak jsem se tam stavil ještě jednou a moc poděkoval za snahu. A že si u nich auto neobjednám, že nechci aby kvůli mne skončili s prodejem nových aut a aby ode mne pozdravili majitele. S tím, že jsem jim ukázal, že už mám Fabku objednanou za cenu kterou si okopírovali a mám i zaplacenou zálohu na dodání auta 10000 Kč.

To jsou moje zkušenosti s Unicarem v Ostravě.

Editováno: , autor: ralff
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...