Přejít na obsah

Cena mot.olej v AS & vlastní olej.


ski1961

Doporučené příspěvky

před 12 hodinami, zwan napsal:

Tak prohlídka hotova. Ado Bandlova.

Cena vyšší než před rokem :(

Žádné "výpalné" za olej. Podle km opravdu testovací jízda, nebo jel mechoš na objed :D

Veškeré díly vlastní.

Účet.

s1.thumb.jpg.165e26d388b026206085117f05087f1d.jpg

 

 

 

 

Ty sis donesl i vlastní brzdovou kapalinu ?

Editováno: , autor: DušanV
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...

Moje zkušenost z Autonovy Brno: doposud s vlastním olejem problém nebyl až letos, vlastní olej ani nerozdělaný nevezmou. Musel jsem teda akceptovat jejich olej 0w30, i když sám jsem dával původní originální 5w30. Zeptal jsem se na případnou slevu na olej a ejhle, slevili na oleji 31% což mi přišlo přijatelné.  Jsem tam s nima léta spokojený jak se služebním, tak i s privátním  autem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
V 12. 11. 2020 na 0:07, HonzaKo napsal:

Moje zkušenost z Autonovy Brno: doposud s vlastním olejem problém nebyl až letos, vlastní olej ani nerozdělaný nevezmou.

Stejna zkusenost. Po telefonu mi pani z Autonovy rekla, ze uz cca rok zadnej autorizak vlastni oleje nebere. Zkousel jsem si to jeste overit telefonicky v AZ servisu Brno a tam taky vlastni olej nelze a pani tvrdila stejne - zadny autorizak to uz neveme. Zitra to do Autonovy vezu tak jsem zvedav kolik dam za olej. Mozna tedy dotaz na ostatni mesta jaka je aktualni situace AS vs vl.olej?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ma.slo možná už jsem to tady někde psal, tak to znovu zopakuji, není žádná pravda, že by už cca rok žádnej autorizák vlastní olej nebral !!! Ano, hodně autorizáků, kde olej kdysi braly, už dneska třeba nebere a vinu svalují na škodovku, že to zakázala. Toto není pravda. Škodovka žádnej zákaz nevydala, protože autorizáky jsou samostatné podnikatelské subjekty a je to vždy jen jejich rozhodnutí, jestli berou nebo neberou a většina z nich nemá koule na to říci, že to zakázalo vedení toho konkrétního servisu a svalují vinu na škodovku. Takže ano je pravda, že těch autorizáků, kde ho berou je čím dál méně, ale pořád takové jsou. Já třeba osobně do jednoho takového jezdím a tam ho berou stále !!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
V 11. 2. 2020 na 22:06, TOMUS napsal:

Uz sedmi rok jezdim k Autodruzstvo FM a vzdy berou muj olej, a nic neplatim za likvidaci.

V pripade  prineseni vlastniho oleje (Castrol), zbytek  dostal jsem.

V pripade prineseni oleje znacky  Shell helix ultra, zbytku nedostal jsem.  Teho neresim. Olej byl levne  kupeny. Ted' nosim Castrol bo muj motor ma ho rad.

 

Z kvuli oleje Autodruzstvo FM muze mit vice zakazniku nez zbytek. Jeste adiv muze mit trochu zakazniku. Zbytek muze nemit nic.

Autodružstvo fm vlastní olej nebere. 2.serviska na brzdovku ani nesahly, všechny odvzdušňovaky suché jak pepř asi tak AS co na to říct. IMG_20210408_091623.thumb.jpg.84de3d17012f043a51b9b58f1e210d33.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@DELVIN75 tak to, že tam před rokem brali olej a dneska už ne je bohužel normální..takových AS je bohužel čím dál více, kde normálně brali a dneska už ne, ale že by si naúčtovali výměnu brzdové kapaliny, což je jediný úkon po 3 letech a neudělali to, tomu se mi opravdu nechce uvěřit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...