Přejít na obsah

Madlo pátých dveří


Sovaja

Doporučené příspěvky

Ahoj,

 

měl bych na vás dotaz. Možná blbost, ale obecně pro mě je Yeti fajn, krásné auto, spousta vychytávek, ale co jediné mě u Škodovky obecně udivuje a neuvěřitelně vytáčí je madlo pátých dveří. Toho člověka, který toto vymyslel bych fakt chtěl poznat. S prominutím ten gumovej pinďo*r, kterej tam visí z deklu těch pátých dveří, to je pro mě vrchol designu a funkcionality za 2,50Kč. Nejen, že je pouze na jedné straně...a já vždy stojím na té druhé, když vystupuju, ale mě se i blbě ty dveře s ním zavírají.

 

Neřešil někdo nějakou rozumnou doinstalaci nějakých madel třeba z jiné škodovky, nebo jiného auta? Sundat ten tapec, přilepit a nebo šroubovat nějaké šikovné madýlko.....třeba něco takového ze Superba?...aby to nějak rozumně vypadalo.....

 

díky

59d48e1fcf616_xl.jpg

Editováno: , autor: Sovaja
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, tak na tom jsem stejně.....auto je teď už druhej den po myčce jako prase a já po jednom zavření kufru auta taky. Zkusím to někde obhlédnout u jiných aut kolegů......třeba mě něco napadne.

 

Jo, jinak elektrika v pátejch dveřích, to by se to jinak zavíralo.....a ještě jen zašmrdlat nohou pod nárazníkem......ale to už je sci-fi:-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
V 22. 2. 2019 na 14:56, Sovaja napsal:

Ahoj,

 

měl bych na vás dotaz. Možná blbost, ale obecně pro mě je Yeti fajn, krásné auto, spousta vychytávek, ale co jediné mě u Škodovky obecně udivuje a neuvěřitelně vytáčí je madlo pátých dveří. Toho člověka, který toto vymyslel bych fakt chtěl poznat. S prominutím ten gumovej pinďo*r, kterej tam visí z deklu těch pátých dveří, to je pro mě vrchol designu a funkcionality za 2,50Kč. Nejen, že je pouze na jedné straně...a já vždy stojím na té druhé, když vystupuju, ale mě se i blbě ty dveře s ním zavírají.

 

Neřešil někdo nějakou rozumnou doinstalaci nějakých madel třeba z jiné škodovky, nebo jiného auta? Sundat ten tapec, přilepit a nebo šroubovat nějaké šikovné madýlko.....třeba něco takového ze Superba?...aby to nějak rozumně vypadalo.....

 

díky

59d48e1fcf616_xl.jpg

Ahoj, pořešil jsi to nakonec s tímto madlem? Namontoval? Pokud ano, nafoť a napiš zkušenosti  :-)

 

Jinak na elektriku by se mi taky líbily ty páté dveře, ale googlil jsem a nikde nic  :-(

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...