Přejít na obsah

Reproduktor oznámení chyb


PašoTom

Doporučené příspěvky

Zdravím, 

chtěl jsem se zeptat, kde můžu najít reproduktor který pípá při chybovém hlášení když se objeví chyba nebo není voda v ostřikovačích a podobně. 

Potřeboval bych ho nějak vypnout. 

Mám problém s chybou... Vozidlo opusťte jen v poloze P. A když vám chyba  za jízdy pipne i 20x za minutu tak to je na palici už. Někdy i vícekrát. 

Už přestávám mít na to nervy. 

 

Díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vím, že je chyba jinde a né v repráku. Ale nechce se mi dávat 17 tisíc za novou kulisu řazení. Tohle mi řekli v autorizáku. Dostali to tak nařízeno od škodovky. 

Navíc není jisté jestli to bude tím. Takže proto vyřadím reprák ať to pořád neposlouchám a je klid. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mají na to vliv tři čidla. Jedno je na převodovce, druhé ve dveřích řidiče a třetí je v podvolantovce. 

Je mi naprosto jasné, že začnou opravou toho nejdražšího - kulisou. 

Navíc mi přijde jako blbost měnit celou kulisu kvůli jednomu čidlu. 

Ale tak co taky jiného čekat od škodovky. Rovnou mohli chtít vyměnit celou převodovku ne 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemáš o tom vôbec šajnu , je vadný mikrospínač v kulise nič iné ... ostatok ako som povedal , vytrhni reproduktor a o mesiac neplač že ti nejde von kľúč alebo zamknúť auto 

 

cenotvorba je aká je , samostatne sa to objednať nedá a mení sa kulisa , ale podľa toho čo čítam si šikovný tak ju pekne rozober , zožeň podobný mikrospínač a dopasuj , a ušetríš 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...
V 23. 2. 2019 na 10:34, PašoTom napsal:

Vím, že je chyba jinde a né v repráku. Ale nechce se mi dávat 17 tisíc za novou kulisu řazení. Tohle mi řekli v autorizáku. Dostali to tak nařízeno od škodovky. 

Navíc není jisté jestli to bude tím. Takže proto vyřadím reprák ať to pořád neposlouchám a je klid. 

Nazdar. Už si problém vyriešil? Ak hej napis nejaké info. Ale prosím dúfam že riešenie nebolo odstaviť reprák.?

Editováno: , autor: Tomas Ondriska
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...