Jump to content
DušanV

Dodatečné doplnění výškového nastavení sedadla spolujezdce

Recommended Posts

Mám takový dotaz na znalé. Mám možnost koupit novou skladovku Fabia Combi 1.0 Mpi, Ambition za výbornou cenu.  Potíž pro partnerku je v tom, že  zde není z výroby výškově seřiditelné sedadlo spolujezdce a partnerka skrze komfort nastupování chce sedět co nejvýše. Zkoušeli jsme si to u prodejce a bez toho nastavování je to docela nízko oproti naší současné Fabii II.

Takže se ptám, dá se dát na prodejce požadavek, že si  chci objednat a taky samozřejmě asi tvrdě zaplatit dodatečnou montáž mechanismu výškového nastavování sedadla na tu původní sedačku? Jde to vyhledat např. v ETCE (nemám tam přístup), jestli to existuje jako samostatné náhradní díly? Věřím tomu, že by mi byli schopni vyměnit asi celou sedačku, ale to by byla podle mne celkem pálka.  Vím, že přímo v konfigurátoru za to chtějí ve výrobě  2000,- Kč, ale auto je již na skladě, takže nemáte někdo ponětí zda-li to  vůbec jde ?

Samozřejmě se zeptám prodejce, ale ten se mi nejevil jako nějak sdílný, asi na té velké slevě nemá žádnou marži, tak co by se snažil.

 

Edited by DušanV

Share this post


Link to post
Share on other sites

Včera se v jiném fóru objevila faktura z výměny sedačky řidiče. Jen ten rám stojí přes 12tis + plasty kolem sedačky a páčka bych se na to ...

1E0D1260-B697-40DB-BEF7-E775516E319C.jpeg

Edited by Jan R.

Share this post


Link to post
Share on other sites

najjednoduchšie kúpiť výškovú sedačku aj v ľubovoľnej látke a preskladať , nové diely budú stáť tak ako tuto vyššie 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stačí 3x nastoupit a partnerka zapomene v jaké výšce že byla ta sedačka v F2. Je to jen pocit když přesedneš hned z jednoho na druhý. Mě taky sedačky v F2 vyhovovaly, ale pokud si teď znovu do ní sednu, tak je to opět nezvyk, že ty v F3 jsou lepší 😀

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tohle je bohuzel jedna z uprav, ktera dodatecně kvuli financni narocnosti nedava vubec smysl. Rada veci se da (nekdy i levne) dodelat, tahle ne. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A má to vůbec smysl? resp je tak takový rozdíl, směrem dolů jde nastavitelné sedadlo posunout hodně, ale směrem nahoru bych neřekl, že by byl až takový rozdíl mezi pevným sedadlem a maximálně zvednutým nastavitelným. Ale nikdy jsem to neměřil.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...