Přejít na obsah

Zadní nárazník folie nebo lišta


suntour

Doporučené příspěvky

Mám fólii, u lišty se mi nelíbí, že jde vidět, fólie si skoro nikdo nevšimne. Další výhodou fólie je že kryje i hranu nárazníku, lišta končí před ní.

image.thumb.png.912a5aabf08971557480c9c66457b38e.png

 

Na druhou stranu lišta bude určitě odolnější a fólii má smysl dávat jen na nepoškozený nárazník, pokud už tam nějaké rýhy jsou, tak je fólie spíš zvýrazní než aby je schovala.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, MilanHos napsal:

Fólie je fajn když se často nepřeváží nic těžkého. Já už jí mám prorvanou až do plastu.

@lumirnavratTa z OB je celkem fajn, ale víc by se mě zamlouvala leštěná, kór na MC. Dej foto ?

No a ja prave nechtel tu lesklou. Otec ji mel/ma a nelibila se mi. Takze jsem rad, ze jsem nasel tu co vypadala podobne jako na FII.

Mimochodem na podzim 2016 mel otec na FIII listu s presahem pres hranu. Ale loni,kdyz mu davali novy zadek (nedobrzdil za nim Range Rover na prechode) tak dostal uz jen po hranu.

 

Dokonaly foto detail ted nemam, ale u me v tematu na zacatku resp. tady. je trochu videt.

 

Jinak stejne jako @Martab. Koupil, dovezl do servisu a ten nalepil pri koupi auta. Sice ne gratis, ale tech par stokorun uz me nezabije (montovali toho stejne vice).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm to se mě nelíbí, být to tak z průhledného plastu ?

@suntour Taky nemám dobré zkušenosti s lepením fólie na mobil, ale tohle je trochu jiné. Návod je přibalený a je celkem dobře popsaný. Potřebuješ vodu v rozstřikovači (např. na květiny), odmastíš podklad, natříkáš vodu na podklad, nastříkáš vodu na lepivou stranu fólie. Fólii přiložíš na hranu nárazníku a dokud je tam voda, můžeš s tím ještě hýbat takže fólii vycentruješ. A potom přiloženou špachtlí postupně od středu fólie ke krajům vodu vytlačuješ. Mě tam vznikly i bubliny, ale i tak z metru nejde poznat, že tam nějaká fólie je. Na slunku se to potom ještě zlepší. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, suntour napsal:

OK a jak jde folie namontovat ? 

Jde to v pohodě ?

Sám mam blbé zkušenosti s montáží folie na telefon :D

Vůbec se toho neboj, mám originál folii, kterou jsem lepil sám a naprostá spokojenost. Pravda je, že je potřeba ji nalepit co nejdřív dokud je nárazník nepoškozený. Lepení je bez problémů jak píše @MilanHos, bubliny žádné nemám a folie plní svojí funkci myslím velmi dobře a k tomu nenarušuje nijak vzhled auta, doporučuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...