Přejít na obsah

Barvení brzdových třmenů


Trisy89

Doporučené příspěvky

Ahoj lidi, 

 

budu na léto kupovat nová kola a tak jsem si řekl, že by taky nebylo špatné přiznat brzdové třmeny.

 

Napadlo mě, jestli někdo nemáte zkušenosti s kvalitní a jasnou barvou? Nebo nějaká kombinace?

Mám Octavia 3 Race Blue. Napadla mě kombinace co má RS (červené třmeny), ale vyděl jsem na některých autech nepovedené třmeny. Barvy měla být asi původně červená, ale výsledek byl něco mezi vínovou, červenou a hnědou...

 

Za každou radu, fotku a názor budu rád.

 

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

@beuticek Foto by nebylo? Ty máš asi podle avataru tmavou Octu co?

 

Já mám race blue. Kola jsem vybral AEZ raise HG. https://www.alukola.cz/files/images-goods-cache/424015_prew_800_color_fff.jpg

 

Přemýšlím nad variantami:

1) červené jako to mají RS.

2) stříbrné aby to ladilo s barvou disků

3) černé

 

Kdyby jste to četl někdo kdo taky máte blue race, nebo jste si barvily třmeny, tak prosím napište. Mrknul bych se Vám na profil na foto.

 

Děkuji předem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja nevím, pořád mi to nesedí a červenou ma skoro každý... Ale stejně to je na tobě, dej si jakou chceš. Já jsem pevně rozhodnut do modré. Akorát přemýšlím, jakou variantu nátěrů zvolit. Jestli kompletně sundat a bokem to nabarvit nebo zakrýt všechno okolo a udělat to přímo na autě a hlavně forma. Nástřik ve spreji nebo přes štětec... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stetec,kvalitna farba na brzdy od Motip,alebo Foliatec a netreba nic demontovat.Staci dat dole koleso.Kartacom ocistit hrubu spinu,odmastnit prilozenym sprayom,mozno oblepit paskou miesto okolo platniciek a natriet jednou light vrstvou a druhou krycou.

https://www.alza.sk/auto/foliatec-farba-na-brzdy-modra-d4830952.htm

Editováno: , autor: Patrik1971
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stejná zkušenost jako Patrik. Pouze kartáčem sundat rez, obrousit, dobře odmastit a pak štětcem natřít.
Já použil červený hammerit. Mám to už 3 roky a drží to stále. Dělal jsem to při výměně zadních desek po koupi auta. Třmen jsem nechal na brzd. hadici, zavěšený na háčku. Přední třmeny jsem natřel s deskama.
Jen bych si dal pozor a nedával to na destičky. Jak se přilepí, tak nebudou brzdit.

Odesláno z mého BTV-W09 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...