Přejít na obsah

Barvení brzdových třmenů


Trisy89

Doporučené příspěvky

[mention=42444]beuticek[/mention] Foto by nebylo? Ty máš asi podle avataru tmavou Octu co?
 
Já mám race blue. Kola jsem vybral AEZ raise HG. https://www.alukola.cz/files/images-goods-cache/424015_prew_800_color_fff.jpg
 
Přemýšlím nad variantami:
1) červené jako to mají RS.
2) stříbrné aby to ladilo s barvou disků
3) černé
 
Kdyby jste to četl někdo kdo taky máte blue race, nebo jste si barvily třmeny, tak prosím napište. Mrknul bych se Vám na profil na foto.
 
Děkuji předem.
Přikládám kombinaci race blue + červené třmeny...IMG_20180630_203636~2.jpeg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Trvalo to trochu dele, ale vzdy kdyz jsem si vzpomnel tak prselo a kola byla špinavá. Dávám zde tedy vysledek mé práce. Nakonec jsem zvolil kombinaci červené barvy a bílé samolepky. Samozřejmě trmeny jsou origo. Jen se mi líbila kombinace bílé a červené a co jiného si tam dát než toto. :)20190623_175506.thumb.jpg.5b2e1e0b53ef3abb3b1908b6d8a1f114.jpg20190623_175511.thumb.jpg.d839619265f522b94251c89c2bd4f556.jpg

  • Líbí se mi 2
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 6 měsíců později...
  • o 1 měsíc později...
On 4/26/2020 at 7:03 PM, Dusab said:

Zdravim. Ja rozmyslam na cervenou farbou k sedemu autu, ale neviem ci to nieje prilis...

20200424_085736.jpg

 

Díky za to foto, potřeboval jsem si udělat představu, jak to společně s šedou vypadá.

Trochu se bojím, abych z obyčejné O3 nedělal "rádoby" RS takovýma křiklavýma barvama. Vypadá to docela hezky, tak se ještě rozhodnu, jestli do té červené někdy půjdu a nebo jestli budu konzervativec a hodím tam jen černou :)

Každopádně ty třmeny jsou první věc, která na vás vykoukne, když si koupíte hezčí kola... bez nátěru to prostě nevypadá tak hezky, jak by mohlo... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...
  • o 5 měsíců později...

Zdravím všechny, chystám se barvit třmeny brzd, jelikož už nevypadají moc pěkně, tak vybírám barvu. Díval jsem se po tom Hammeritu. Jaký konkrétně vzít? Hammerit Přímo na rez, např. tento? https://www.obi.cz/antikorozni-barvy/hammerite-primo-na-rez-hladka-cervena-0-25-l/p/3584752 A druhý dotaz, bude 0,25l balení stačit na celé auto? Předem díky moc všem za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 8 měsíců později...

Zdravím bando, taky teď řeším barvu třmenů. Předchozí majitel tam dal neonově zelenou, ale ta horkem na některých místech zbělala a i jsou vidět tahy štětce. Mě jako autistovi se to straaaaašně nelíbí. Čili mě čeká očistec sundání barvy a pak jiná barva. Poradí někdo něco zajímavého? Líbila by se mi buď barva auta, černá rs metalíza či černá, nebo červená?

E7F5C3C3-7AC3-4E4E-8BEE-8F98C8B5B7E7.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...