Přejít na obsah

Je kombi a liftback stejně komfortní?


Mara_cz

Doporučené příspěvky

Tatko ma S3 kombi L&K 4x4 140kW TDI DSG 6-stupnov s DCC (9/2015), s letnymi 19" kolesami a zimnymi 18", na ktorom som viackrat soferoval

Ja mam od juna S3 sedan Sportline 4x4 140kW TDI DSG 7-stupnov s DCC, letne 18" a zimne 17".

Nedovolil by som si tvrdit, ze kombik by bol citelne menej komfortny.

 

obvykle jazdim s DCC na SPORT (aj v tatkovom aute prepinam DCC na SPORT), vynimocne na NORMAL. 

COMFORT sice krasne tlmi nerovnosti cesty, no zaroven sa strasne hupe, hlavne pri brzdeni alebo prejdeni nejakej nerovnosti. Na polnej ceste s vyjazdenymi jamami potom clovek chyta spodok predneho narazniku. 

Editováno: , autor: PistaTT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Skusal som kombi na cca 20 - 30 min. u predajcu, inak len liftback. Tazko porovnat. Ono otazka znie v com komfortny? Pohon prednych kolies a 4x4 sa spaja s jazdnymi vlastnostami, trakciou, brzdenim a tym sa od komfortu odklaname do inej temy.

Ano rezim Comfort tlmi nerovnosti, avsak rozhupe vozidlo pri prudkom manevrovani a brzdeni. Ak je zmyslom temy jazdit komfortne treba tomu prisposobit vsetko ostatne.

Editováno: , autor: robon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...