Přejít na obsah

MAXIDOT - samovolna zmena jazyka


kitt21

Doporučené příspěvky

Zdravím, prvykrat vobec sa mi vyskytol na budikoch nahodny problem. Po nastartovani budiky píply, s cudzojazycnym textom. Skontroloval som status vozidla vramci menu maxidotu -  ten bol O.k. Auto preslo cca 4 km bez problemov.
Po asi 10 minutach som opat nastartoval ako obvykle a budiky bez pípnutia nabehli do spravneho jazyka, akoby nic. Status na budikoch bol O.k.  Preslo par dni a auto ide stale, akoby sa nic nestalo.
Moj postreh:
zmenil sa jazyk, namiesto km, ukazovali mph a chybala moznost zobrazit okamzitu spotrebu./vid priloha + foto so spravnym jazykom CZ/. Budiky boli kupovane ako nove v 2013tom, fungovali az doteraz bez problemov.
Stretol sa s tym uz niekto? jedna sa o nahodnu chybu, alebo je problem s budikmi, pripadne s elektrikou, kablami...? Na diagnostike som s tym este nebol.

 

PS: cca dva dni dozadu, sa mi prvykrat vobec stalo,ze sa auto na dvojke zacalo nahle dusit, padali otacky, autom trhalo aj pri pedale na podlahe, trvalo to 2-3 minuty jazdou cez spomalovace, cez zonu 30km, potom problem samovolne zmizol a uz sa neprejavil.

 

Vie niekto poradit, co moze byt za tymito sporadickymi zavadami? Vopred dakujem.

 

131329216_ausmenufabia.thumb.jpg.d260d295ed1fe8623dfd88cc6a8d5d49.jpg721536515_ausmenufabiamph.thumb.jpg.3640a824b13be204e0d1285d9bbebc0b.jpgstatus.thumb.jpg.40cece9a74bf4c15413165808e341af3.jpg

Editováno: , autor: kitt21
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...